Atletico Madryt
(103)

Liczba oddanych głosów: 221

• KONIEC

Piłkarze Reale Madryt rozegrali dość słabe spotkanie i można mówić, że ponieśli zasłużoną porażkę z Atletico, choć kwadrans przed końcem meczu "Królewskim" zdecydowanie należał się rzut karny. Sędzia go jednak nie podyktował. Czy to koniec marzeń Realu o mistrzostwie, czy Atletico ma jeszcze szansę rzucić wyzwanie Barcelonie? Wkrótce się przekonamy. Wkrótce też na Sport.pl tekst podsumowujący derby Madrytu.

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Ronaldo próbuje uderzać w ostatniej akcji meczu. Nic z tego.

• 90. min. + 1

Correa powinien zobaczyć czerwoną kartkę za potworną nakładkę. Wściekły Danilo natychmiast wstaje i rzuca się do niebezpiecznie atakującego go rywala. Gracza Atletico bronią koledzy, ale Danilo ma ochotę na bitkę ze wszystkimi i trudno mu się dziwić. Kończy się żółtą kartką dla Correi.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 89. min.

Znowu atakuje Danilo, Simeone jest wściekł za to jak bardzo jest puszczany, ale nic z tego nie wynika.

• 86. min.

Griezmann uderza z dystansu, ale piłka bardzo mocno mija się z bramką Navasa.

• 82. min.

Przed chwilą zszedł Augusto Fernandez i zastąpił go Matias Kranevitter, teraz druga zmiana w Atletico - zszedł Fernando Torres, wszedł Angel Correa.

• 78. min.

Real przestał się patyczkować. Atak za atakiem, agresywna gra, ale wciąż nie prowadzi to do bramki.

• 75. min.

Powinien być rzut karny dla Realu, ale sędzia nie odgwizduje faulu! Obrońca nie spodziewał się, że Danilo jest taki szybki i gdy obrońca Realu nagle wybiegł przed niego, ten wsadził mu między nogi własną nogę i doprowadził do jego upadku. Danilo się śmieje, bo "jedenastki" nie ma.

• 73. min.

Kolejne podobne uderzenie Borjy Majorala. Oblak znowu nie ma problemów.

• 72. min.

Jose Gimenez ostro atakuje w powietrzu Sergia Ramosa i dostaje zasłużoną kartkę.

• 71. min.

Borja Mayoral z bardzo ostrego kąta po zamieszaniu, piłka zmierza raczej wzdłuż linii bramkowej, niż do siatki.

• 69. min.

Świetna piłka w pole karne na głowę Ronaldo. Portugalczyk uderza prosto w ręce Oblaka.

• 68. min.

Navas wychodzi z bramki i świetnie skraca kąt, czym ratuje Real. To jeszcze nie koniec ataku gości, gospodarze znowu mają mnóstwo szczęścia! Ronaldo rusza z kontrą, ale niezbyt udaną.

• 66. min.

Gracze Realu coraz częściej uciekają się do przewinień, wcale nie atakują częściej niż goście. Nie wygląda to dobrze dla "Królewskich" szans na mistrzostwo...

• 62. min.

Dopiero wszedł i już zarobił żółtą kartkę. Ale słusznie, bo Lucas za wszelką cenę chciał przerwać atak rywala.

• 57. min.

Druga zmiana w Realu. James Rodriguez zastąpiony Lucasem Vazquezem.

• 53. min.

Nikt nie atakował wolno posuwającego się przed siebie Griezmanna, który w końcu odegrał pozostawionemu zupełnie samemu sobie Filipemu Luisowi. Gdy to nim zainteresowali się obrońcy, natychmiast odegrał do Griezmanna, który spokojnie przyłożył z 15 metrów.