(29)
FC Barcelona
(96)

Liczba oddanych głosów: 125

• Barcelona zasłużenie pokonała Betis i wróciła na fotel lidera, choć były momenty, że mogła się obawiać o wynik... To by było na tyle w relacji, za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie. Dziękuję za uwagę.

• 90. min. + 4

Koniec meczu.

Sędzia dolicza trzy minuty.

• 88. min.

Ter Stegen wchodzi na boisko! Czyżby Claudio Bravo doznał jakiegoś urazu?

• 86. min.

Rakiticia zastępuje Arda Turan.

• 84. min.

Tak wyglądał atak Pezzeli na Adana, po którym Barca strzeliła pierwszego gola:

• 81. min.

Niewykorzystana sytuacja się zemściła. Obrona nie zdążyła, Suarez dostał świetną piłkę w pole karne i uderzył obok Adana.

• GOOOOOOL

81. min.

0:2! Suarez!

• 80. min.

Dobra, daleka piłka, Bravo wychodzi z bramki i... bramkarz Barcelony wybija piłkę głową z linii pola karnego. W ostatniej chwili uprzedził rywala!

• 75. min.

Sergi Roberto zastąpił Daniego Alvesa.

• 74. min.

Suarez dostał doskonałe podanie na sam na sam z bramkarzem, ale Adan świetnie obronił! Chociaż Urugwajczyk mógł chyba uderzyć lepiej...

• 70. min.

Barcelona wraca do chaotycznych, niemierzonych wrzutek. Nic z tego nie będzie.

• 67. min.

Ceballos się doczekał. Żółta kartka.

• 64. min.

Neymar na obrazkach:

• 59. min.

Pique boleśnie nadepnięty przez rywala. Wypada wierzyć, że przypadkowo.

• 57. min.

Piłka odbija się od zawodników i wypada na rzut rożny. Suarez ładnie wycofuje do Messiego, podkręcona przez Argentyńczyka piłka mija bramkę gospodarzy.

• 55. min.

Joaquin zastąpiony przez Musondę.

• 53. min.

Chyba można uznać Betis za napoczęty. Katalończycy z łatwością przedostają się teraz w pole karne rywali.

• 50. min.

Wrzutka głęboko w pole karne. Adan wychodzi z bramki, jeden z jego kolegów próbuje ekwilibrystycznego wybicia i prawie masakruje bramkarzowi twarz. Golkiperowi udaje się uniknąć buta, a piłka trafia do Rakiticia, który uderza do pustej bramki. Wściekły Adan krzyczy na leżącego partnera.