15.08.2019, godzina 20:45

Rangers FC

3 1

Koniec meczu! Rangersi pewnie wygrywają 3:1 i awansują do 4. rundy eliminacji Ligi Europy. W niej zmirzą się z Legią Warszawa. Za tydzień mecz w stolicy Polski, za dwa tygodnie w Glasgow

• 88. min.

Ostatnie minuty meczu. Rangersi przy piłce, nic już im nie może odebrać awansu do 4. rundy eliminacji LE i dwumeczu z Legią

• 82. min.

Morelos kontuzjowany! Schodzi z boiska. Co z jego zdrowiem i czy będzi mógł zagrać z Legią? Dowiemy się pewnie niebawem

• 72. min.

Gości nabrali wiatru w żagle, ale szans na awans już nie mają. Przegrywają w dwumeczu obecnie 3:7

• 72. min.

Ładna akcja gości i gola strzela Evander

• 72. min.

Gol dla Midtjylland!

• 59. min.

Ambitni Duńczycy nie poddają się. Chcą strzelić kontaktowego gola, ale brakuje im dokładności w ataku

• 49. min.

Ojo do Morelosa i ten strzela drugiego gola!

• 49. min.

3:0 dla Rangers!

Gramy

• 45. min.

Koniec 1. połowy. Rangersi prowadzą pewnie 2:0 i zmierzają po awans do 4. rundy eliminacji LE, w której zagrają z Legią Warszawa

• 45. min.

Mocny strzał Ojo z rzutu wolnego, ale broni bramkarz gości

• 39. min.

Ojo! Tym razem to jemu podawał Morelos

• 39. min.

2:0 dla Rangersów!

• 32. min.

Kolejna akcja Morelosa, ale broni bramkarz gości

• 30. min.

Kaba przed szansą, ale okazja zmarnowana. Goście wciąż szukają wyrównania

• 28. min.

Kolejne błędy w obronie gości. Rangersi są bardzo groźni i wysoko atakują rywali z Danii. Rzut różny jednak bez zagrożenia, bo Rangersi słąbo go wykonali

• 24. min.

Duńczycy grają za wolno, by móc zaskoczyc gospodarzy. Rangersi coraz bliżej awansu do 4. rundy eliminacji i gry z Legią