(1)
Bayern Monachium
(3)

Liczba oddanych głosów: 4

• Dwa gole Roberta Lewandowskiego i jedno trafienie Kingsley'a Comana dają Bayernowi 19. w historii triumf w Pucharze Niemiec!

Koniec meczu!

• 87. min.

Ribery za Comana.

• 86. min.

Polak wygrał pojedynek fizyczny z Upamecano, znalazł się w sytuacji sam na sam z Gulacsim, nad którym spokojnie podciął piłkę i jest 3:0!

• 85. min.

Robert Lewandowski! 3:0!

• 82. min.

Haidara za Konate.

• 79. min.

Uderzał Tolisso, piłka odbiła się od zawodnika RB i spadła pod nogi Comana. Francuz zamarkował uderzenie, czym oszukał rywala i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Gulacsiemu.

• 78. min.

Kingsley Coman, 2:0!

• 73. min.

Robben w miejsce Gnabry'ego.

• 70. min.

Upamecano w miejsce Orbana.

• 70. min.

20 minut do końca meczu. Kluczowa faza spotkania.

• 65. min.

Oraz Tolisso w miejsce Martineza.

• 65. min.

Laimer w miejsce Adamsa.

• 63. min.

I znów szczęście Lipska! Uderzenie Gnabry'ego odbił Gulacsi, a dobitka Thiago była minimalnie niecelna!

• 62. min.

Kapitalna akcja Matsa Hummelsa! Niemiec wyprowadził piłkę, minął kilku rywali i zdecydował się na strzał z dystansu, który jednak dobrze obronił Gulacsi!

• 58. min.

Szybkie tempo spotkania, niezłe okazje z obu stron, jednak brakuje konkretów i spokoju w kluczowych momentach.

• 52. min.

Niedokładne dośrodkowanie Forsberga. Widać jednak, że RB Lipsk wciąż wierzy, mimo niekorzystnego wyniku.

• 48. min.

Ależ okazja dla RB Lipsk! Forsberg był sam na sam z Neuerem, jednak niemiecki bramkarz kapitalnie obronił w tej sytuacji! Wciąż 1:0 dla mistrzów Niemiec!