16.02.2015, godzina 20:45

Preston

1 3

• 90. min. + 4

Manchester wygrywa i w ćwierćfinale zmierzy się z Arsenalem. Spotkanie zostanie rozegrane na Old Trafford.

Koniec

Preston jeszcze próbuje. Z niepowodzeniem.

• 90. min. + 2

Humphrey pada w polu karnym, ale sędzia każe mu się podnieść. Blind interweniował czysto.

Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• 88. min.

GOOOOL!! Rooney wreszcie się przełamał! Zapakował piłkę pod poprzeczkę. Nie można było tego obronić.

• 87. min.

Rzut karny dla United! Rooney sfaulowany przez bramkarza. Nie ma żadnych wątpliwości.

• 83. min.

Valencia podał wprost pod nogi Robinsona. Ten podbiegł kilka metrów i spróbował swoich sił strzelając z dystansu. Trafił w De Geę.

• 81. min.

I proszę. Preston nie składa broni. Spore zamieszanie w polu karnym gości. Wreszcie piłka spadła pod nogi Reida, a ten minimalnie przestrzelił.

• 78. min.

Trzy korekty w składzie gospodarzy. Za Wrighta wchodzi Wiseman, za Daviesa Robinson, a w miejsce Kilkenny'ego pojawił się Reid.

• 74. min.

Valencia pomknął prawym skrzydłem i dośrodkował wprost na głowę Belga. Najpierw spróbował pokonać bramkarza strzałem głową, ale ten odbił piłkę przed siebie. Wobec dobitki był już bezradny.

• 74. min.

PRZEBUDZILI SIĘ NA DOBRE!! FELLAINI! I JUŻ 2:1 DLA UNITED!

• 70. min.

Teraz przewinienia dopuszcza się Davies. Musi uważać, bo ma na swoim koncie już żółtą kartkę. Kolejny faul może oznaczać wykluczenie.

• 69. min.

Rojo też. Ale gospodarze nie wykorzystali wolnego.

• 67. min.

United idzie za ciosem. Young nieprzepisowo zatrzymany. Kilkenny w efekcie zobaczy kartkę.

• 65. min.

Herrera wprowadza potrzebny spokój w szyki gości, choć nie obyło się bez kontrowersji. Young podał do Hiszpana, a ten po dość niefrasobliwym przyjęciu zdołał oddać skuteczny strzał. Z tym, że na pozycji spalonej był Wayne Rooney, który mógł zasłonić piłkę bramkarzowi. Sporo pretensji o to było. Wydaje się, że piłkarze Preston mieli rację.

• 64. min.

GOOOOOL!! UNITED UCIEKA SPOD TOPORA!!

• 61. min.

I kolejna okazja dla Preston. De Gea łąpie piłkę o strzale głową Garnera. Mogło być już 2:0.