Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Pięć minut doliczonych.

• 90. min. + 1

Fatalna strata Xhaki, Ronaldo otrzymał podanie, pobiegł z piłką, w polu karnym minął rywala i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi Szwajcarii!

RONALDO! 3:1!

• 89. min.

Ładny przerzut Carvalho na prawą stronę, płaskie podanie Bernardo i potężny strzał Ronaldo daje prowadzenie Portugalii w samej końcówce meczu!

• 88. min.

RONALDO! 2:1!

• 85. min.

Kartka dla Shaqiriego.

• 83. min.

Steffen za Zubera.

• 75. min.

Nudniejszy fragment meczu. Coraz mocniej zanosi się na dogrywkę.

• 71. min.

Fernandes w miejsce Zakarii.

• 70. min.

Guedes w miejsce Felixa.

• 69. min.

I kartka dla Schaera.

• 67. min.

Kartka dla Xhaki.

• 66. min.

Niecelne uderzenie Seferovicia głową.

• 63. min.

Fonte w miejsce kontuzjowanego Pepe.

• 62. min.

Kontuzja barku Pepe. Trudno powiedzieć, czy Portugalczyk dokończy spotkanie.

• 58. min.

A więc powoli. Zanim sędzia wskazał na rzut karny dla Portugalii (słuszny), jedenastki domagali się Szwajcarzy. W pole karne gospodarzy dośrodkował Shaqiri, a Semedo lekko zahaczył Zubera. Początkowo sędzia puścił akcję, po której podyktował jedenastkę dla Portugalii. Analiza VAR nakazała mu jednak wrócić do sytuacji z pola karnego gospodarzy i dać jedenastkę gościom.