Polska
(40)

Liczba oddanych głosów: 69

R Remis w Guimaraes. Polska w pierwszym koszyku eliminacji Euro 2020

Reprezentacja Polski zremisowała z Portugalią 1:1 w ostatnim meczu Ligi Narodów. Zespół Jerzego Brzęczka już wcześniej spadł do niższej dywizji rozgrywek, jednak w Guimaraes zapewnił sobie miejsce w pierwszym koszyku podczas losowania grup eliminacji Euro 2020.

Koniec meczu. Remis 1:1 oznacza, że polska przed losowaniem eliminacji Euro 2020 pozostanie w pierwszym koszyku.

Sędzia doliczył cztery minuty.

• 89. min.

Kolejna próba Kądziora, znów nieudana.

• 87. min.

Eder za zdobywcę bramki Andre Silvę.

• 80. min.

Świetny strzał Zielińskiego, kapitalna interwencja Beto.

• 78. min.

Kądzior zmienia Grosickiego. Opaskę kapitańską przejął Krychowiak.

• 75. min.

Frankowski z kartką, bo uderzył łokciem portugalskiego obrońcę.

• 75. min.

Pierwsza zmiana Brzęczka. Klich schodzi, w jego miejsce Góralski.

• 69. min.

Szansa dla Polski. Znów dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego, nadbiegający Krychowiak nie zdołał dobrze uderzyć w piłkę.

• 66. min.

Gooool!!!! Tym razem uznany. Arkadiusz MIlik przymierzył w to samo miejsce i znów się nie pomyli. Arbiter nie miał tym razem wątpliwości.

• 64. min.

Goooool!!! Arkadiusz Milik pewnie przy prawym słupku. Ale karny będzie powtórzony. Bo piłkarze wbiegli zbyt szybko w pole karne.

• 62. min.

Czerwona kartka dla Danilo, który powalił Milika na 11 metrze.

• 62. min.

Rzut karny dla Polski po faulu dla Miliku!

• 61. min.

Guerreiro schodzi w jego miejsce Joao Mario.

• 60. min.
  • 58. min.

Ruben Dias wybił piłkę sprzed bramki po akcji Frankowskiego i rykoszecie od blokującego obrońcy. Piłka spadła pod nogi Milika, ale ten tylko zdołał wywalczyć rzut rożny.

• 55. min.
  • 53. min.

Dobra piłka do Andre Silvy, ten wstrzelił ja wzdłuż bramki, ale Cancelo nie zdołał do niej dobiec.