3 3
Skomentuj:

• Na koniec zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Najważniejsze wiadomości, nie tylko o mundialu. Zapisać możecie się TUTAJ.

• KONIEC

Fantastyczny mecz na zakończenie drugiego dnia mundialu w Rosji. W drugim meczu grupy B Portugalia zremisowała z Hiszpanią 3:3. Hat-tricka ustrzelił Cristiano Ronaldo, który swój fenomenalny występ podsumował w końcówce cudownym trafieniem z rzutu wolnego. Oba zespoły pokazały, że będą się poważnie liczyć w walce o tytuł najlepszej drużyny globu.

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

• 90. min. + 3

Ronaldo wraca do gry. Chyba wszystko jest w porządku.

• 90. min. + 2

Ronaldo trzyma się za kostkę, nie podnosi się z murawy. Przerwa w grze. Oby to nie było nic poważnego.

Ronaldo główkuje, ale obok bramki. Wcześniej faulował Busquetsa, więc nawet gdyby Portugalczyk trafił, gol nie zostałby uznany.

• 87. min.

Kapitalne uderzenie. Po prostu geniusz. Hat-trick Cristiano.

• 87. min.

Co za cudowny gol! Cristiano Ronaldo! Pięknie przeniósł piłkę nad murem. Taki spadający liść, który David de Gea tylko bezradnie odprowadził wzrokiem.

• GOOOOOOL

86. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! RONALDOOOOOOOOOOOO!!!

• 85. min.

Ronaldo wywalczył rzut wolny bardzo blisko pola karnego. Będzie bramka czy obity mur?

• 83. min.

Kombinacyjna akcja Hiszpanów, jednak przekombinowali i stracili piłkę. Portugalczycy wyglądają, jakby uszło z nich już trochę powietrze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ogromny wysiłek włożyli w to spotkanie podopieczni Fernando Santosa.

• 81. min.

Zmiana w Portugalii: Andre Silva za Guedesa.

• 79. min.

Pique z poświęceniem wybił piłkę spod nóg Ronaldo. Zderzył się jeszcze przy tym wszystkim z wychodzącym z bramki de Geą. Odrobinę zamroczyło obrońcę, ale wygląda na to, że już wszystko w porządku. Kluczowa interwencja.

• 77. min.

Druga zmiana w zespole prowadzonym przez Fernando Hierro: Aspas za Costę.

• 76. min.

Uderzeniem zewnętrzną częścią stopy próbował zaskoczyć de Geę Quaresma. Zabrakło precyzji.

• 74. min.

Cristiano Ronaldo jako pierwszy strzelił przynajmniej jednego gola w ośmiu kolejnych turniejach międzynarodowych - mistrzostwach Europy i świata.

• 72. min.

Przed szansą Alba, ale ratują się Portugalczycy!

• 70. min.

Zmiany w obu ekipach. W Portugalii Quaresma zastępuje Silvę, a w Hiszpanii Thiago wchodzi na plac gry za Iniestę. Były już gracz Barcelony żegnany przez kibiców owacją na stojąco.

• 68. min.

Historia zatoczyła koło. Nacho jest pierwszym hiszpańskim obrońcą od 1998 roku, który zdobył na mistrzostwach świata bramkę sprzed pola karnego. Zawodnikiem, który trafił do siatki 20 lat temu był Fernando Hierro, obecny selekcjoner Hiszpanów.