Łotwa
(3)

Liczba oddanych głosów: 56

• KONIEC

Polska pokonała Łotwę 2:0 w Warszawie w swoim drugim meczu eliminacji do Euro 2020. Szło jak po grudzie, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale ostatecznie po trafieniach Lewandowskiego i Glika udało się zdobyć komplet punktów.

• 90. min. + 4

Koniec meczu!

• 90. min. + 1

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• 89. min.

Raz jeszcze szukał szczęścia strzałem z rzutu wolnego Lewandowski. Poprzednio powstrzymał go mur, tym razem zawiodła własna noga. Piłka przeleciała dobre trzy metry nad poprzeczką bramki Steinborsa.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w reprezentacji Polski: schodzi Piątek, wchodzi Milik.

• 86. min.

Dośrodkował z rzutu rożnego Błaszczykowski, a Glik niczym czołg przedarł się przez rywali i wbił głową piłkę do siatki.

• GOOOOOOL

85. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 dla Polski!!!

• 83. min.

Jak to nie wpadło?! Lewandowski minął rywala na skrzydle i podał płasko na trzeci metr. Frankowski dostawił tylko nogę i... pudło. Nieprawdopodobne.

• 80. min.

Kolejnej zmiany dokonuje Jerzy Brzeczek: Frankowski za Grosickiego.

• 78. min.

Zmiana Łotyszów: za kontuzjowanego Savalnieksa wszedł Gabovs.

• 76. min.

Idealna, miękka wrzutka Recy przed bramkę, gdzie uciekł obrońcom Lewandowski i głową posłał piłkę do siatki. Nareszcie!

• GOOOOOOL

75. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! LEWANDOWSKI!!!

• 73. min.

Niestety, w mur Lewandowski. Ehh... jak nie idzie, to nie idzie.

• 72. min.

Faul na osiemnastym metrze na Zielińskim! Rzut wolny dla Polaków, idealna okazja dla Lewandowskiego!

• 72. min.

Karasauskas huknął z trzydziestu metrów. Spokojnie piłkę wzrokiem odprowadził Szczęsny.

• 70. min.

Zmiana w ekipie Łotwy: Uldrikis za Gutkovskisa.

• 69. min.

Kędziora dostał żółtą kartkę za zbyt wysoko uniesioną nogę. Dostał od Polaka korkiem Gutkovskis.

• 67. min.

Polacy zamknęli Łotwę na ich połowie. Bramka wisi w powietrzu, cytując klasyka.

• 65. min.

Lewandowski prostopadle do Piątka, ten mija Steinborsa, ale kąt jest ostry i naszemu napastnikowi nie udało się zmieścić piłki w bramce.

• 63. min.

Zmiana w reprezentacji Polski. Boisko opuszcza Klich, jego miejsce zajmuje witany przez kibiców gorącymi brawami Błaszczykowski.