(0)

Liczba oddanych głosów: 3

• PILNE

90. min. + 5

I utrzymali! Arbiter kończy spotkania. Polacy wygrywają z Serbami 1:0 po bramce Bogusza i umacniają się na pozycji lidera grupy 5 eliminacji Euro U-21.

• 90. min. + 5

Wiele walki w środku pola, ale Polacy bezpiecznie utrzymują piłkę z dala od bramki Grabary.

• 90. min. + 2

Klimala schodzi z boiska, w jego miejsce wszedł Tomczyk.

• 90. min. + 1

Arbiter doliczył 5 minut do drugiej połowy.

Groźne dośrodkowanie, ale Grabara pewnie broni.

Leży na boisku Klimala, po starciu z jednym z rywali. Na szczęście za chwilę będzie gotowy do gry.

• 87. min.

Przepychanki w środku pola. Żółtymi kartkami ukarani Klimala i Petrović.

• 86. min.

Bogusz zostaje zmieniony przez Wiśniewskiego.

• 85. min.

Płacheta dał się minąć jednemu z Serbów, który oddał strzał z dystansu. Na szczęście, bardzo niecelny.

• 82. min.

Jeszcze jedna świetna okazja Polaków! Jóźwiak wycofał piłkę do Bogusza, którego strzał odbił serbski bramkarz, a dobitka Klimali poleciała nad poprzeczką.

• 79. min.

GOL DLA POLSKI! Szybka kontra Polaków, doskonałe podanie do Bogusza, który strzałem przy słupku wyprowadza zespół Czesława Michniewicza na prowadzenie.

• 78. min.

Jeszcze jedna zła interwencja polskich obrońców, ale Grabara pewnie broni strzał Serbów.

• 76. min.

Rzut rożny dla Serbów, błąd Grabary, który źle piąstkował piłkę, ale na szczęście bez konsekwencji.

• 74. min.

Listkowski zostaje zmieniony przez Płachetę.

• 73. min.

Kolejne dwie zmiany u Serbów. Schodzą Adzić i Joveljić, wchodzą Cumić i Tedić.

• 71. min.

Fragment meczu, w którym Serbowie przejęli inicjatywę, ale na razie Polacy skutecznie się bronią.

• 68. min.

Klimala znalazł się z piłką w polu karnym, nie miał nikogo do pomocy, zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

• 66. min.

Znakomita akcja Polaków! Doskonałe dośrodkowanie Dziczka, Listkowski wyszedł zza linii obrony, ale Ilić odbija piłkę po jego strzale głową.