Tahiti U-20
(0)

Liczba oddanych głosów: 6

• 90. min. + 3

KONIEC MECZU. Polska w drugim meczu fazy grupowej mistrzostw świata do lat 20 pokonała Tahiti aż 5:0.

Trzy minuty - tyle sędzia dolicza do drugiej połowy.

• 88. min.

Tehaamoana ukarany czerwoną kartką.

• 85. min.

Przerwa w grze: na boisku leży Majecki.

• 83. min.

Zgapili się teraz Polacy i Tupariua oddaje pierwszy celny strzał dla Tahiti, dobrze broni Majecki.

• 81. min.

Mijają kolejne minuty, ale obraz gry się nie zmienia. Polacy wciąz w natarciu

• 80. min.

Benedyczak! Miał szansę na drugiego gola, ale piłka odbiła się od słupka!

• 78. min.

Skóraś wchodzi za Zyllę

• GOOOOOOL

73. min.

Benedyczak na raty! Najpierw jego strzał został zablokowany przez obrońcę, ale później pewnie dobił, tuż przy słupku! 5:0!

• 68. min.

Ostatnia zmiana w Tahiti. Schodzi Bremono, wchodzi Ferrano

• 64. min.

Piłkarze Tahiti bliscy zdobycia gola, ale na nasze szczęście piłka trafia tylko w boczną siatkę.

• GOOOOOOL

61. min.

GOOOOL!!!! STECZYK GŁOWĄ PODWYŻSZA WYNIK SPOTKANIA NA 4:0!!!

• 59. min.

Mocne uderzenie Łyszczarza z ostrego kąta, ale minimalnie nad poprzeczką.

• 58. min.

Zmiana w reprezentacji Polski. Adam Benedyczak wchodzi za Davida Kopacza.

• 57. min.

Świetna okazja przed Steczykiem na podwyższenie wyniku, ale polski napastnik trafił z bliska prosto w bramkarza.

• 54. min.

Chwila przerwy spowodowana urazem Slisza.

• 52. min.

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem Bednarczyk zatrudnił Pito, który świetnie interweniował.