Polska

3 0

• Dziękujemy za relację!

Mamy półfinał! Polacy nie do zatrzymania w meczu z wicemistrzami Europy!

W ćwierćfinale mistrzostw Europy Polska mierzyła się z Niemcami, czyli wicemistrzami Europy 2017. Zespół Vitala Heynena wygrał spotkanie 3:0 (25:19, 25:21, 25:18) i kolejny etap rozgrywek zagra w słoweńskiej Lublanie. Rywalem będzie zespół z pary Rosja/Słowenia.

• PILNE

25:18 Kapitalna zagrywka Nowakowskiego, piłka wróciła na naszą stronę, Kubiak kończy mecz! Jesteśmy w półfinale mistrzostw Europy!

• 24:18 Komenda broni atak Grozera, Leon wystawia do Kubiaka, a ten daje nam piłkę meczową!

• 23:18 Krick zaatakował w aut. Polacy biorą challenge, sprawdzamy czy piłka była w boisku. Piłka autowa, punkt dla Polaków!

• 22:18 Grozer serwuje w aut.

• 21:18 Kapitalnie broni atak Niemców Wilfredo Leon, ale Maciej Muzaj dostał "czapę" od Grozera.

• 21:17 Jeszcze jeden błąd Niemców na zagrywce. Tym razem pomylił się Karlitzek.

• 20:17 Grozer atakuje po bardzo ciasnym skosie.

• 20:16 Niemcy popełnili błąd podwójnego odbicia, sędziowie puścili akcję, Leon kapitalnie atakuje. Cztery punkty przewagi, o przerwę prosi Andrea Giani.

• 19:16 Znakomita zagrywka Polaków, piłka wróciła na naszą stronę, Leon kiwnął tuż za blok.

• 18:16 Kapitalne przyjęcie Leona po dobrej zagrywce i jeszcze lepszy atak z lewego skrzydła.

• 17:16 Polacy bronią atak Kricka, ale sędziowie odgwizdują podwójne odbicie Bieńka.

• 17:15 Dobre przyjęcie Zatorskiego, Leon atakuje po bloku. Co ważne - skutecznie.

• 16:15 Minimalny aut po zagrywce Kubiaka.

• 16:14 W siatkę serwuje Zimmermann.

• 15:14 Złe przyjęcie Zatorskiego, Drzyzga sięgał piłkę po drugiej stronie siatki.

• 15:13 Krick ominął polski blok przy ataku ze środka.

• 15:12 Zenger nie utrzymuje przyjęcia na palce po zagrywce Drzyzgi. Giani prosi o przerwę.

• 14:12 Nad siebie przyjmował Wilfredo Leon, ale Kubiak pewnie obija niemiecki blok.

• 13:12 Reichert skutecznie atakuje z lewego skrzydła.