Polska K

2 3

• Dziękujemy za relację!

• Polki przegrały ostatecznie 2:3 (15:25, 22:25, 25:18, 25:21, 15:17).

• 15:17 Walczyły Polki, ale to Sorokaite kończy mecz skutecznym atakiem po skosie z prawego skrzydła.

• 15:16 Ależ teraz uderzyła ze środka Sara Fahr. Kapitalny atak.

• 15:15 Niewiarygodna Smarzek. Kolejny mecz, w którym kończy niezliczoną liczbę ataków. Polki się bronią!

• 14:15 Nie skończyła ataku Smarzek, skutecznie po palcach zaatakowała Sorokaite. Druga piłka meczowa dla Włoszek!

• 14:14 Mędrzyk świetnie atakuje i co ważniejsze, mieści piłkę tuż przy linii bocznej.

• 13:14 Kapitalny atak Sorokaite z prawego skrzydła. Pierwsza piłka meczowa!

• 13:13 Nie skończyła ataku Smarzek, ale piłka wróciła na stronę Polek, a tam Wołosz znakomicie kiwa z drugiej piłki!

• 12:13 Kolejny skuteczny atak Smarzek, choć znowu atakowała z niewiarygodnie trudniej piłki. O przerwę poprosił jeszcze Jacek Nawrocki.

• 11:13 Autowy atak Włoszek. Tak przynajmniej orzekli sędziowie. Będzie challenge, i Włoszki miały rację, protestując.

• 11:12 Sorokaite zagrywa w siatkę.

• 10:12 Sorokaite zmieściła piłkę po bardzo ciasnym skosie. Włoszki coraz bliżej wygranej.

• 10:11 Jeszcze jeden skuteczny atak Kąkolewskiej.

• 9:11 Pietrini znakomicie atakuje, pomimo potrójnego bloku Polek.

• 9:10 Przesunięta krótka po stronie Włoszek i skuteczny atak Fahr.

• 9:9 Włoszki miały okazję, aby uciec Polkom, ale popełniły fatalny błąd w ataku i utrzymuje się remis.

• 8:8 Polki doprowadzają do wyrównania! Całą akcję kolejnym świetnym atakiem kończy Malwina Smarzek. O przerwę prosi trener Włoszek.

• 7:8 Tylko punkt dzieli obydwa zespoły po autowym ataku Włoszek!

• 6:8 Mędrzyk kapitalnie atakuje na podwójnym bloku.