02.10.2019, godzina 12:20

Polska

3 1

• IV SET

25:17 KONIEC! Kwolek dobrym atakiem przypieczętował drugie zwycięstwo Polaków w tegorocznej edycji Pucharu Świata.

• IV SET

24:17 Japończycy bronią pierwszą piłkę meczową Polaków. Nishida przebija się przez podwójny blok.

• IV SET

24:16 Dobra akcja Szalpuka! Polacy będą mieli piłkę meczową.

• IV SET

23:15 Japończycy wciąż walczą. Kurek zatrzymany przez podwójny blok.

• IV SET

23:14 Błąd serwisowy Japończyków! Polakom brakuje już tylko dwóch punktów do zwycięstwa.

• IV SET

22:13 Lee zatrzymany przez pojedynczy blok Polaków!

• IV SET

21:13 Polacy mają wciąż osiem punktów przewagi, ale Heynen decyduje się wziąć przerwę.

• IV SET

20:12 Huber kończy bardzo długą akcję! Trwała dokładnie 31,3 s!

• IV SET

18:10 Świetny blok Kwolka! Polacy prowadzą już ośmioma punktami.

• IV SET

16:9 Szalpuk z lewego skrzydła! Polacy złapali swój rytm i na drugą przerwę techniczną schodzą z siedmiopunktowym prowadzeniem.

• IV SET

15:9 Teraz Kurek serwuje już w siatkę, ale i tak wykonał dobrą pracę.

• IV SET

15:8 Kapitalny blok Polaków! Przewaga biało-czerwonych wynosi już siedem punktów.

• IV SET

14:8 Ależ bomba Kurka! As serwisowy kapitana Polaków.

• IV SET

13:8 Najpierw świetna zagrywka Kurka, a potem świetny podwójny blok Polaków! Trener Japończyków bierze czas.

• IV SET

12:8 Łomacz wystawił piłkę jedną ręką, a Kochanowski świetnie to wykorzystał! Cztery punkty przewagi Polaków.

• IV SET

10:7 Bardzo niebezpieczna, ale na szczęście dla Polaków niecelna zagrywka Japończyków.

• IV SET

9:7 Dobry atak Lee ze środka. Japończycy nie pozwalają odskoczyć Polakom na więcej niż 2-3 punkty.

• IV SET

8:5 Kolejny blok Polaków! Tym razem świetne zachowanie Kwolka. Biało-czerwoni na pierwszą przerwę techniczną schodzą z trzypunktowym prowadzeniem.