Brzęczek nie ma szybkich obrońców i wyposażonych w technikę pomocników. To nie Brzęczek tylko szkoleniowcy klubów.

Oceniono 3 razy 1

Jezeli czeska pilka jest na dnie to gdzie jest polska?
    Wyglada, ze na dnie dna, bo mamy "eksperymenta" kapitana, którego nalezy czym predzej przegonic. A Boniek niech sie zastanowi co zrobil dobrego dla obecnej pilki polskiej.

• PODSUMOWANIE

To nie był dobry mecz. Jerzy Engel, zapewne, powiedziałby że "były momenty", ale my oczekujemy znacznie więcej. Relację z meczu przeczytacie poniżej:

Polska - Czechy. Kolejna porażka reprezentacji Jerzego Brzęczka

Reprezentacja Polski przegrała z Czechami 0:1 w meczu towarzyskim rozegranym w Gdańsku. Jerzy Brzęczek wciąż pozostaje bez zwycięstwa w roli selekcjonera kadry narodowej.

• 90. min. + 4

Polska przegrała trzeci mecz z rzędu, a od pięciu spotkań nie wygraliśmy.

• 90. min. + 3

Kontra Polaków! Błaszczykowski zagrywa do Klicha. Wrrrrróć. Próbował zagrać, ale nie udała mu się ta sztuka.

Czesi bronią się już niemal całym zespołem

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył cztery minuty. Polacy nie schodzą z połowy rywali

• 89. min.

Bardzo dobry strzał Lewandowskiego i jeszcze lepsza interwencja bramkarza Czechów

• 87. min.

Rzut wolny Polaków. Może teraz?

• 85. min.

Rezerwowi dali pozytywny impuls. Ale nie na tyle znaczący, by diametralnie zmienić obraz gry. Polacy niby przeważają w ostatnich minutach, ale ciągle czegoś brakuje. Przede wszystkim dokładności

• 82. min.

Strzał Kądziora zablokowany

• 81. min.

Krychowiak zagrał w pole karne! Milik w stylu Ibrahimovicia próbował sięgnąć piłki, ale Arek Zlatanem nie jest. Niestety.

• 80. min.

Schodzi Grosicki, wchodzi Milik

• 78. min.

Murawę opuszcza Schick, w jego miejsce wchodzi Dolezal, który ma 28 lat, ale dopiero debiutuje w kadrze

• 75. min.

Klich zrehabilitował się za kiks sprzed chwili i popisał się technicznym uderzeniem zza pola karnego, ale Pavlenka wybił piłkę na rzut rożny

• 75. min.

Fatalny przerzut Klicha

• 73. min.

A w tej sytuacji Lewandowski nie trafił w piłkę...

• 72. min.
  • 69. min.

Schodzi Zieliński, wchodzi Kądzior

• 68. min.

Oddaliliśmy zagrożenie

• 67. min.

Bednarek wybił piłkę z linii bramkowej! A później jeszcze Skorupski popisał się kapitalnym refleksem. Czesi mają rzut rożny

• 65. min.

W ostatnich kilku minutach nie schodziliśmy z połowy rywali, ale teraz to Czesi zaczęli odwiedzać nasze pole karne