Lech Poznań
(27)

Liczba oddanych głosów: 29

Skomentuj:

Koniec meczu! Lech Poznań w finale Pucharu Polski! Na Stadionie Narodowym o trofeum powalczą Arka Gdynia i Lech Poznań. Mecz odbędzie się 02.05.2017 roku.

• 87. min.

Pogoń jeszcze miała swoją szansę na gola honorowego. Zadecydowała nieskuteczność.

• 85. min.

Drygas doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale trafił w sam środek bramki. Buric nie mógł tego wpuścić.

• 80. min.

Dziesięć minut do końca. Pogoń zrezygnowana. Finał Pucharu Polski nie dla piłkarzy Kazimierza Moskala.

• 71. min.

Tempo meczu w Szczecinie jest prawie tak fajne jak pogoda w listopadzie. Przebłyski są, ale ogólnie szału nie ma.

• 67. min.

Dobra piłka w pole karne gospodarzy i bardzo pewna interwencja Jakuba Słowika.

• 57. min.

Lech nie ma zamiaru forsować w Szczecinie tempa. Przy piłce Pogoń.

• 51. min.

Lech Poznań przejął kontrolę na początku drugiej części gry. Pogoni brakuje precyzji.

Czas na drugą połowę w Szczecinie!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Lech Poznań zmierza na Stadion Narodowy.

• 43. min.

Ten gol mocno ograniczył działania Pogoni. Tylko cud może uratować gospodarzy.

• GOOOOOOL

40. min.

Marcin Robak! Co za akcja napastnika Lecha Poznań. Były piłkarz Pogoni był sam w polu karnym, w dziecinny sposób poradził sobie z obrońcą i strzałem lewą nogą nie dał szans Słowikowi!

• 1
    • 1
  • 35. min.

Pogoń już nie atakuje z takim animuszem jak na początku. Lech cały czas czeka na swoje szanse.

• PILNE

30. min.

Jak Dawid Kort tego nie strzelił?! Piłkarz Pogoni był sam przed bramką Lecha, ale trafił wprost w wychodzącego z bramki Buricia.

• 1
  • 25. min.

Gra przeniosła się do środka pola. Pogoń mozolnie buduje atak pozycyjny, Lech czeka na szansę z kontrataku.

• 19. min.

Brzydki faul Rapy na Szymonie Pawłowskim, zasłużona żółta kartka.

• 12. min.

Lech cały czas bez groźnej sytuacji pod bramką Jakuba Słowika.

• PILNE

8. min.

I kolejna świetna szansa gospodarzy! Błąd Jasmina Buricia i obrońca Lecha musiał wybijać piłkę z linii bramkowej.