Podbeskidzie Bielsko-Biała

0 1

Odśwież
35
90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +1 Elsner uderzał z dystansu, ale piłkę łapie Zajac. Podbeskidzie rozpaczliwie atakuje. Śląsk gra z kontry.

87. min. Podbeskidzie próbuje już odebrać piłkę rywalom przed ich polem karnym. Ale Śląsk broni się umiejętnie.

82. min. Mila próbował przelobować Richarda Zajaca. Trafił tuż za poprzeczkę.

79. min. Podbeskidzie rzuciło się do ataków. Ziajka strzelał z dystansu, ale wprost w Gikiewicza.

78. min. Nather dośrodkował z rzutu rożnego prosto na głowę Komana. Ten strzelał, ale obok słupka.

75. min. Ależ okazja. Strzał Ćwielonga Zajac sparował na słupek. Do piłki toczącej się przed linią bramkową próbował dobiec Mila, ale szybszy był bramkarz Ślaska.

72. min. Cieśliński długo leżał na murawie. Nie podnosił się po faulu. A sędzia nie odgwizdał przewinienia.

68. min. Elsner do Mili, Mila do Voskampa, ten z powrotem do Mili, ale kapitana Śląska wyprzedził jeden z obrońców Podbeskidzia. Wszystko na linii pola karnego.

62. min. Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale Ziajka sfaulował obrońcę z Wrocławia.

59. min. Dużo walki w środku boiska. Śląsk się cofnął i Podbeskidziu nagle bardzo trudno przejść po pole karne rywali.

55. min. Mogło być 2:0, znów po podaniu Mili do Voskampa, ale tym razem szybciej przy piłce był bramkarz Podbeskidzia.

52. min. Gol dla Śląska Wystarczyło jedno dokładne dośrodkowanie Sebastiana Mili do Johana Voskampa. Holender przyjął piłkę mimo asysty obrońcy i huknął obok Richarda Zajaca.

50. min. No i było groźnie pod bramką Śląska. Cieśliński uderzał z ostrego kąta i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

46. min. Gramy po przerwie.

45. min. +3 Koniec pierwszej połowy.

45. min. +2 Strzał Dudka świetnie broni Zajac.

44. min. Ziajka próbował strzału z 35 metrów. Nad poprzeczką.

41. min. Strzał Mariusza Sachy był tak niecelny, że bliżej mu było do linii bocznej niż do bramki.

38. min. Strzał Osińskiego łapie bramkarz Śląska. Prosto w środek.

36. min. Elsner huknął jak z armaty z 30 metrów, ale Zajac efektownie broni. Piłka zmierzała w okienko.

33. min. Przedziwna sytuacja. Po długim ataku pozycyjnym Mila był faulowany przed polem karnym. Sedzia początkowo chyba chciał wyrzucić z boiska kapitana Śląska za symulowanie faulu (Mila miał już żółtą kartkę). Ten ściągnął już opaskę i szedł niepocieszony do szatni, ale okazało się, że sędzia pokazał faul piłkarza Podbeskidzia.

30. min. Wołczek ładnie, dryblingiem minął obrońcę. Ale jego dośrodkowanie złapał bramkarz Podbeskidzia.

28. min. Atak Śląska. Dośrodkowanie z lewej strony i Voskamp minimalnie mija się z piłką. Przeszkodził mu dudek, który też skakał do tego podania. Dużo się dzieje na boisku w Bielsku-Białej.

24. min. Znów atak Podbeskidzia. Dośrodkowanie Metelki mija w polu karnym wszystkich. Po chwili piłkę dogonił Cieśliński ale podał zbyt mocno.

21. min. Gol dla Podbeskidzia, ale sędzia go nie uznaje, bo strzelec, Adam Cieśliński znów był na spalonym. Wcześniej efektowna, szybka kontra Ziajki i Sachy. Podbeskidzie chyba się otrząsnęło po słabych pierwszych minutach meczu.

20. min. Ziajka nie zauważył wychodzącego na czystą pozycję Cieślińskiego i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Skiksował.

17. min. Jeden z nielicznych ataków Podbeskidzia skończył się niczym. Gospodarze nie byli w stanie dokładnie dośrodkować.

14. min. Kolejne dośrodkowanie Mili i piłka wpada prosto w ręce bramkarza Richarda Zajaca.

12. min. Dwa dośrodkowania Ślaska z rzutów rożnych. Najpierw Mila strzelał groźnie, ale obrońcy wybili za linię. Po chwili wybili piłkę w pole.

10. min. Śląsk dominuje na boisku w Bielsku-Białej. Co chwila atakuje bramkę gospodarzy.

8. min. Ależ okazja dla Śląska. Gancarczyk sam na sam z bramkarzem. Okazało się jednak, że pomocnik Śląska był na niewielkim spalonym.

4. min. Mila podał do Ćwielonga, który uderzał z pola karnego. Groźnie, ale nad poprzeczką.