05.05.2019, godzina 17:00

Paris Saint-Germain

35 26

• 60. min.

PSG wygrało dziewięcioma bramkami, ale zaliczka kielczan z pierwszego meczu była większa (10.), więc to oni awansowali do Final Four

• 60. min.

COŚ NIESAMOWITEGO! PGE VIVE Kielce w Final Four Ligi Mistrzów! Ten dwumecz przejdzie do historii!

• 60. min.

Koniec meczu!

• 60. min.

Kontratak PSG! Sagosen trafia!

• 59. min.

Władisław Kulesz! Władisław Kulesz! Władisław Kulesz! 26 punkt dla Vive Kielce! Od awansu dzielą nas tylko sekundy!

• 59. min.

Mistrzowie Polski są jedną nogą w Final Four

• 59. min.

GOOOOOOOL! Julen Aguinagalde zmniejsza przewagę PSG (34:25)

• 58. min.

Wciąż jest nadzieja!

• 58. min.

Dujszebajew wywalczył karnego dla VIVE! Marko Mamić ukarany czerwoną kartką!

• 56. min.

Fenomenalna obrona Cupary po rzucie Hansena!

• 55. min.

34:23 dla PSG. A to oznacza, ze został powtórzony wynik z pierwszego spotkania!

• 54. min.

Jest riposta Vive! Karalek, pomimo podwójnego bloku, zdobywa bramkę! 33:23 dla PSG

• 52. min.

Remili znowu trafia z dystansu. 23-latek to kandydat do miana MVP tego spotkania. Gra dziś naprawdę fantastycznie

• 52. min.

Henrik Toft Hansen trafia z okolicy szóstego metra. PSG prowadzi już 32:21.

• 52. min.

Remili! Fenomenalnie trafia z dystansu! PSG znowu prowadzi 10 golami. 31 do 21

• 50. min.

Trener gospodarzy poprosił o czas

• 47. min.

PSG odrobiło straty! Francuzi mają już 29 punktów, a Vive 19.

• 45. min.

Karalek efektownie trafia z koła!

• 43. min.

Gra Polaków i tak wygląda lepiej w drugiej połowie, którą przegrywamy tylko 7:9.