(4)

Liczba oddanych głosów: 4

• KONIEC MECZU

93. min.

Bayern przynajmniej na chwilę obejmie prowadzeni w tabeli. Dziękujemy za relację.

• 93. min.

Coutinho ponad murem i ponad bramką. Koniec meczu. Bayern wygrywa 3:2. "Lewy" przechodzi do historii.

• 92. min.

Na koniec Bayern będzie miał rzut wolny z 19 metrów.

3 minuty doliczone. Przed momentem strzelał Antwi-Adjej. Paderborn zaciekle walczy o punkt.

• 89. min.

Trwają ataki Paderborn. Gospodarze chcą wyrównać. Tak natomiast wyglądał gol "Lewego"

• GOOOOOOL

85. min.

Gol dla Paderborn! Jest 2:3. Z dwudziestu kilku metrów uderzył Collins. Fantastyczna bramka!

• PILNE

80. min.

Lewandowski strzelił i zszedł z boiska. Trener wprowadził Muellera.

• GOOOOOOL

79. min.

Lewandowski i gooool!!!! Po podaniu przez pół boiska Polak wypuścił sobie piłkę. Wydawało się, że dopadnie do niej bramkarz. "Lewy" był szybszy przerzucił ją nad Huthem.

• 76. min.

Lewandowski wreszcie się pokazał. Odebrał piłkę obrońcy minął go oraz kolejnego rywala. Jednak jego uderzenie, z linii bramkowej wybił jednak kolejny obrońca.

• 70. min.

Zrobił się mecz! Coutinho zatańczył w polu karnym minął 3 rywali, ale jego strzał był zablokowany.

• 68. min.

Ależ ofensywa Paderborn. Proger mógł zdobyć 2. bramkę w ciągu 120 sekund. W identycznej sytuacji trafił obok słupka.

• GOOOOOOL

66. min.

GOOOL dla gospodarzy! Kai Proger uderzył z pierwszej piłki tuż przy słupku.

• 64. min.

Gnabry oddał dwa strzały z prawej strony. Jeden zablokowany, drugi niecelny. Od kwadransa nie widać za to Roberta.

• 62. min.

Gnabry z z prawej strony próbował minąć dwóch rywali. Był blisko, ale mamy rzut rożny.

• 58. min.

Bayern osiąga przewagę. W pierwszej połowie rywale wcale nie byli rzadziej przy piłce. Spore zagrożenie jest z lewej strony gdzie szaleje Coman.

• 55. min.

Gol dla Bayernu! Piękna akcja z pierwszej piłki. Gnabry odegrał na środek do Coutinho, a Brazylijczyk skierował piłkę do pustej bramki.

• 48. min.

Niko Kovac wyraźnie niezadowolony z obrazu gry. Do tej pory tylko 2 strzały Bayernu na bramkę i jeden gospodarzy.

Zaczynamy druga połowę. W Bayernie dwie zmiany. Zszedł Hernandez i Alcantara. Za nich Davis i Martinez.

• 45. min. + 1

Przerwa! Bayern skromnie prowadzi z Paderbornem po golu Serge'a Gnabry'ego. Na początku spotkania znakomitą okazję zmarnował Robert Lewandowski, który... nie trafił do pustej bramki.

Groźna akcja Paderbornu i zamieszanie w polu karnym, ale jak się okazało, był spalony.