(3)

Liczba oddanych głosów: 7

• 90. min. + 3

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje

Końcówka meczu to duży cios dla Niemców. Kontrolowali przebieg gry przez większość czasu, a jednak nie zdołali wygrać

• 90. min. + 4

Koniec! Niemcy remisują z Holandią 2:2, choć prowadzili już 2:0. To dobry wynik dla biało-czerwonych, którzy dzięki niemu wystarczy jutro remis w meczu z Portugalią, by być rozstawionym przed losowaniem eliminacji Euro 2020

• 90. min. + 1

Sędzia doliczył 4 minuty

Holendrzy zagrali po niemiecku - obie bramki zdobyli w końcówce spotkania!

van Dijk strzelcem gola!

2:2!! Holendrzy mają remis, który daje im wygranie grupy, a nam szanse na rozstawienie w losowaniu!

• 88. min.

Niemcy zamknięci na własnej połowie

• 85. min.

Jeśli Holendrzy by wyrównali, to nam z Portugalią też wystarczałby remis

• 85. min.

To będzie ciekawa końcówka spotkania!

• 85. min.

Gooool dla Holandii!! Promes!

• 83. min.

Teraz Niemcy dominują, a Mueller chciałby strzelić gola w swoim setnym występie w barwach reprezentacji Niemiec

• 78. min.

Holendrzy zamknęli trochę Niemców na ich połowie, ale nie potrafią zdobyć kontaktowej bramki

• 78. min.

Świetna akcja Depaya, ale Neuer broni strzał oddany na krótki słupek. Tylko rożny dla Oranje

• 73. min.

Holendrzy w 2. połowie próbują coś skonstruować, ale zupełnie im nie wychodzi

• 66. min.

Wyjątkowa sytuacja na piłkarskich boiskach - wchodzi rezerwowy za rezerwowego. Za kontuzjowanego Dilrosuna wchodzi de Jong

• 66. min.

Wchodzi Mueller. To setny jego mecz w reprezentacji!

• 63. min.

Werner właśnie schodzi. Za niego wchodzi Reus. To było niespodziewane, że piłkarz Borussii rozpoczął mecz na ławce, ale zastępujący go Werner strzelił gola w pierwszej połowie