1 0

• 90. min. + 7

Dziękujemy za dziś, widzimy się jutro, dobrej nocy :-)

Niczym szczególnym nie błysnął dzisiaj Piotr Zieliński, to nie było dobre spotkanie Polaka.

Napoli pokonało 1:0 Fiorentinę po goli Jose Callejona. Gospodarze są w półfinale Pucharu Włoch, tam zmierzą się ze zwycięzcą pary Milan - Juventus. To spotkanie już jutro.

Koniec meczu! Cóż to była za nerwowa końcówka!

Kontratak 2 na 1 zmarnowali gospodarze! Insigne przetrzymał piłkę, spowolnił atak, niedokładnie podał do Mertensa, to powinno być 2:0!

• 90. min. + 6

Minął już czas doliczony, ale w nim było tyle przerw, że jeszcze minutę, może dwie pogramy.

• 90. min. + 4

Czerwona kartka dla Olivery! Ogromne zamieszanie na murawie, sędzia przestał panować nad biegiem wydarzeń. Nawet nie do końca wiemy za co arbiter usunął z boiska piłkarza Fiorentiny!

• 90. min. + 1

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

Druga żółta kartka dla Hysaja po faulu na Chiesie!

• 89. min.

Po zderzeniu z Albiolem przez chwilę na murawie leżał Zieliński, jednak ostatecznie obyło się bez interwencji lekarzy.

• 86. min.

Fiorentina dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi przełożyć tego na bramkową okazję. Bardzo dobrze w defensywie zorganizowane jest Napoli.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w Napoli. W miejsce Hamsika wszedł Allan.

• 78. min.

Mogło, a nawet powinno być 2:0! Z lewej strony do Insigne dogrywał Callejon, ale szczęśliwie dla gości za akcją nadążył Sanchez, który wybił piłkę poza pole karne.

• 75. min.

Podwójna zmiana w Fiorentinie. W miejsce Bernardeschiego wszedł Borja Valero, a za Cristoforo na boisku zameldował się Josip Ilicić.

• 71. min.

Doskonałe zagranie z lewej strony Marka Hamsika wprost na głowę Callejona, który uderzeniem z bliska nie dał szans Tatarusanu na skuteczną interwencję!

• 71. min.

GOL DLA NAPOLI! JOSE CALLEJON!

• 67. min.

Brzydki faul Hysaja i pierwsza kartka dla piłkarza Napoli.

• 64. min.

Druga zmiana w Napoli. Za Pavolettiego wszedł Mertens.

• 63. min.

Podobnie jak w pierwszej połowie, Fiorentinę ratuje poprzeczka! Z rzutu wolnego doskonale uderzył Insigne, ale pomylił się minimalnie!