02.08.2017, godzina 17:45

Napoli

2 0

Bayern przegrał pięć z ostatnich sześciu sparingów. W Monachium na Audi Cup nie strzelił nawet gola.

Koniec! Bayern przegrywa z Napoli w meczu o trzecie miejsce towarzyskiego turnieju Audi Cup.

• 88. min.

Jeszcze jeden strzał Milika. Polak nieczysto trafił w piłkę, a ta przeleciała obok słupka.

• 81. min.

Milik oddał strzał z rzutu wolnego. Niewiele zabrakło, ale jednak zabrakło. Gola nie ma.

• 78. min.

Arkadiusz Milik na boisku! Napastnik reprezentacji Polski zmienił Piotra Zielińskiego.

• 70. min.

Niewiele dzieje się w drugiej połowie tego meczu.

• 64. min.

Kilka zmian w obu zespołach. Na boisku wciąż Piotr Zielinski. Na ławce: Lewandowski i Milik.

• 58. min.

Mertens szuka swojego gola. Próbował rozwiązać akcję sam, ale trafił w boczną siatkę.

• 56. min.

Mertens wpadł w pole karne i przytomnie wyłożył piłkę do ustawionego na 13. metrze Giaccheriniego, który płaskim strzałem podwyższył na 2:0!

• GOOOOOOL

55. min.

2:0!

• 50. min.

Tillman oddał strzał z okolic szesnastego metra. Bramkarz na posterunku.

Rozpoczęła się druga połowa.

• 45. min.

Przerwa. Bayern przegrywa po pierwszej połowie z Napoli w meczu o trzecie miejsce turnieju towarzyskiego Audi Cup.

• 42. min.

Spokojniejszy fragment na Allianz Arena. Przypomnijmy jak bramkę zdobyło Napoli:

• 38. min.

Dwie wspaniałe interwencje obrońców Napoli. Bayern kolejny raz nie dał rady się przedrzeć.

• 34. min.

Jeszcze jeden strzał Renato Sanchesa. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.