N.Osaka

2 0

• Dziękujemy za udział w relacji.

• KONIEC MECZU

6:2 KONIEC. Naomi Osaka nie daje szans Magdzie Linette i rozprawia się z nią w 58 minut. Japonka przechodzi do II rundy Australian Open. W tej samej fazie zobaczymy Igę Świątek, która zmierzy się z Camillą Giorgi.

• 5:2 Przełamanie, gem i prawie set. Japonka coraz bliżej zwycięstwa.

• 4:2 Osaka wygrała już 21 wymian! Japonka nie daje szans Linette. Zbliżamy się do końca spotkania.

• 3:2 Linette wygrywa gema serwisowego.

• 3:1 W drugim secie Linette kompletnie nie radzi sobie z gemami serwisowymi Osaki.

• 2:1 Coraz więcej problemów Linette. Kolejne przełamanie Osaki i kolejny gem dla Japonki.

• 1:1 Japonka zaczęła gema od czwartego asa serwisowego, a później w każdej akcji nie dawała szans Linette.

• Zaczynamy drugiego seta!

• 6:4 Osaka pewnie i szybko kończy seta swoim gemem serwisowym. Polka jak na razie jest bez szans.

• 5:4 Polka wygrywa swój gem serwisowy, ale radzi sobie bardzo przeciętnie. Przed nią gem serwisowy Osaki.

• 5:3 Osaka pewnie wygrywa swój gem serwisowy. Japonka zagrywa coraz mocniej i celniej.

• 4:3 Długi i bardzo wyrównany gem. Linette przetrzymała serię mocnych uderzeń Osaki i wygrała na przewagi. Polska zaczęła stawiać opór.

• 4:2 Bardzo mądra gra Osaki. Faworytka dzisiejszego spotkania nęka Linette zagraniami z głębi kortu, często zmienia ustawienie rakiety i myli polską zawodniczkę.

• 3:2 W swoim gemie serwisowym Linette bez szans z Osaką. Kolejne przełamanie, kolejny gem dla Japonki.

• 2:2 Bardzo dużo niewymuszonych błędów Osaki. Japonka ma spore problemy z serwisem. To może być szansa dla Linette.

• 2:1 Osaka złapała rytm i wygrała drugiego gema. Linette walczy, stara się, ale w szybkich wymianach jest bez szans.

• 1:1 W drugim gemie Linette bez szans. Dwa asy serwisowe i bardzo agresywna gra Osaki przynoszą jej wyrównanie.

• 0:1 Dobry początek Linette. Polka rozpoczyna spotkanie bez straty serwisu.