14.07.2019, godzina 15:05

N.Djoković

3 2

• Spotkanie trwało 5 godzin i 2 minuty. Ależ emocje! Kapitalny mecz dwóch wielkich tenisistów, dwóch wielkich sportowców. Dziękujemy za uwagę!

• 5. set

13:12. KONIEC! DJOKOVIĆ WYGRYWA TIE-BREAKA 7:3! I MECZ 3:2! CO ZA MECZ!

• 12:12. Mamy historyczny pierwszy tie-break w finale Wimbledonu!

• 12:11. Serb wygrał gema, chociaż musiał bronić dwóch break pointów!

• 11:11. Federer znów wyrównał. Piąty set trwa już 100 minut. Cały mecz 4 godziny i 39 minut. Obaj przebiegli już ponad 5 tys. metrów

• 11:10. Serwisem na ciało Djoković kończy gema. Prowadzi 11:10. Walka na wyniszczenie

• 10:10. No i co dalej? Chyba będzie 12:12 i tie-break. Choć poczekajmy. Niesamowite emocje!

• 10:9. Djoković znów bliżej wygranej

• 9:9. Wciąż nie znamy zwycięzcy tegorocznego Wimbledonu! Federer obronił swój serwis. Jest remis po 9. Co dalej?

• 9:8. Serb utrzymał serwis. Niesamowita walka, już ponad 4 godziny trwa! Teraz Szwajcar serwuje, by utrzymać się w grze

• 8:8. Federer przełamany! Djoković wraca do gry!

• 5. set

7:8. Federer przełamuje Djokovicia! Jest o krok od wygrania finału!

• 7:7. Szwajcar odpowiedział Serbowi! Mamy po 7

• 7:6. Djoković wygrywa podanie. Teraz on bliżej zwycięstwa, ale serwować będzie Federer

• 6:6. I gramy dalej! Szwajcar utrzymał swój serwis. Pasjonujący finał w Londynie!

• 6:5. Djoković wychodzi na prowadzenie 6:5. Serb zaimponował przed chwilą rzutem do woleja, którym wygrał punkt

• 5. set

5:5. Federer się obronił, serwis mu pomógł. Jest 5:5. Ile to jeszcze potrwa?

• 5. set

5:4. Było trochę walki, ale Djoković wygrywa podanie. Szwajcar musi teraz utrzymać serwis, by nie przegrać meczu

• 5. set

4:4. Federer asem kończy gema. Jest po 4. Panowie grają już 3 godziny i 37 minut