(0)

Liczba oddanych głosów: 1

• PILNE

90. min. + 6

Koniec meczu! Milan remisuje 2:2 z Lecce! Krzysztof Piątek zapisał się na liście strzelców, ale nikt z fanów "Rossonerich" nie będzie szczęśliwy z przebiegu meczu.

• 90. min. + 6

Przewracany Suso w okolicach pola karnego, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• 90. min. + 4

Dośrodkowanie w pole karne Lecce, ale Gabriel wychodzi z bramki i pewnie chwyta piłkę.

• 90. min. + 2

Calderoni huknął sprzed pola karnego, przy samym słupku. Donnarumma nie miał żadnych szans na interwencję.

CO ZA GOL!!! Calderoni doprowadza do remisu!

Aż sześć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 87. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła na głowę Rebicia, który fatalnie spudłował.

• 86. min.

Rzut rożny dla Lecce, dośrodkowanie w pole karne, ale Lucioni uderzył wysoko ponad bramką.

• 84. min.

Biglia ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• 81. min.

Calhanoglu wbiegł z piłką w pole karne, wyłożył piłkę Piątkowi, a ten płaskim strzałem skierował piłkę do bramki.

• 81. min.

KRZYSZTOF PIĄTEK!!! Milan prowadzi!

• 79. min.

Rebić wchodzi w miejsce Kessiego.

• PILNE

79. min.

Liverani, trener Lecce, został wyrzucony na trybuny.

• 78. min.

Theo oddaje strzał, ale Gabriel pewnie broni.

• 75. min.

Żółtą kartką ukarany został Rossettini.

• 72. min.

Potężny strzał z woleja Calhanoglu. Piłka minimalnie minęła bramkę Gabriela.

• 70. min.

Dośrodkowanie w pole karne Lecce, ale Piątek przegrał pojedynek z jednym z obrońców.