15.06.2018, godzina 17:00

Maroko

0 1
Skomentuj:

• Przy okazji zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisać możecie się TUTAJ.

• KONIEC

Iran pokonał 1:0 Maroko w pierwszym meczu grupy B. Spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie, a decydująca bramka padła dopiero w 95. minucie po samobójczym trafieniu Aziza Bouhaddouza. W drugim starciu tej grupy o godz. 20 Portugalia zmierzy się z Hiszpanią.

• 90. min. + 6

Koniec meczu!

• 90. min. + 5

Dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie piłkę do własnej bramki skierował głową Bouhaddouz. Pechowa interwencja napastnika Maroka.

• GOOOOOOL

90. min. + 5

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Iran prowadzi!!!

• 90. min. + 4

Długo nic nie działo się na połowie Maroka, aż tu wreszcie urwał się na skrzydle Boussoufa, którego zatrzymali dopiero faulem rywale. Stały fragment gry przy linii bocznej na wysokości pola karnego.

• 90. min. + 2

Aż sześć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 90. min. + 1

Ansarifard ukarany żółtą kartką za taktyczny faul przerywający kontrę Maroka.

• 87. min.

Rezaeian po delikatnym zderzeniu z rywalem zaliczył na murawie tyle obrotów, że mogło mu się po nich zawrócić w głowie. Sędzia Cuneyt Cakir od razu pokazuje zawodnikowi, by ten wstał, bo jest na boisku, a nie deskach teatru. Oczywiście przewinienie odgwizdał, ale nie może być mowy o kartce, której domagają się Irańczycy.

• 84. min.

Jahanbakhsh na noszach. Wygląda to na jakiś bardzo bolesny skurcz reprezentanta Iranu. Zmieni go Ghoddos.

• 82. min.

Ostatnia zmiana w ekipie Maroka: za Harita wchodzi na plac gry Da Costa.

• 81. min.

Zmiana w Iranie: Montazeri pojawia się w miejsce Ebrahimiego.

• 80. min.

Ziyech! No nareszcie soczysty strzał! Z woleja uderzył gwiazdor Ajaksu, ale fantastycznie na linii zachował się Beiranvand.

• 78. min.

Walki nikt nikomu na pewno nie odmówi. Szkoda, że brakuje przy tym boiskowej jakości. Pierwsza połowa mocno rozbudziła nasze oczekiwania, druga sprowadziła na ziemię.

• 76. min.

I jeszcze jedna korekta w składzie Maroka: Bouhaddouz za El Kaabiego.

• 74. min.

Zmiana w Maroko: Nordina Amrabata zastępuje jego brat Sofyan.

• 72. min.

Amrabat solidne gruchnął twarzą o murawę. Piłkarz ma problemy z zachowaniem równowagi, zostaje w asyście sztabu medycznego sprowadzony z boiska.

• 68. min.

Tomasz Smokowski podsumowuje grę Iranu.

• 64. min.

Reaguje Carlos Queiroz. Shojaei opuszcza placy gry, zastąpi go Taremi. Napastnik za pomocnika.

• 60. min.

Wynik wciąż kwestią otwartą, ale z boiska zaczyna wiać powoli nudą. Błędy mnożą się po obu stronach.