Cambridge
(10)

Liczba oddanych głosów: 43

• Koniec

Manchester nie powtórzył błędu z pierwszego spotkania i od początku do końca dominował nad dużo słabszym rywalem. Cambridge mimo wszystko za swoje dokonanie, czyli doprowadzenie do powtórzenia meczu zasługuje na uznanie. United w następnej fazie rozgrywek zagra z Preston.

• 90. min. + 3

Koniec!

No i proszę! Była znakomita okazja dla Cambridge! McGeehan wyszedł sam na sam, ale chyba pośpieszył się z oddaniem strzału. Mógł podbiec jeszcze trochę. A tak cóż. Wynik pozostaje bez zmian.

Trzy minuty doliczone.

• 86. min.

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Miller zastąpił Nelsona, który dostał gromkie brawa od swoich kibiców.

• 86. min.

Young spróbował dryblingu. Udało mu się dostać w pole karne, ale na tym koniec. Strzał zablokowany.

• 83. min.

Goście ładnie przerywają akcję United i ruszają z kontratakiem. Atak zostaje skasowany tuż za linią środkową boiska.

• 82. min.

Young za Rojo.

• 80. min.

Kolejna próba strzału z dystansu. Rooney szukał swojej szansy. Szkoda, że tak często próbują skończyć te akcje sami piłkarze United. Mogłoby to przynieść coś bardziej efektywnego.

• 77. min.

Jeszcze strzał aktywnego dzisiejszego wieczoru McNaira. Brawo za odwagę, bo próba była fatalna.

• 76. min.

To już koniec marzeń Cambridge o awansie do następnej rundy.

• 74. min.

Asystę przy golu młodego napastnika notuje Ander Herrera, choć zawdzięcza ją tylko strzelcowi. Wilson pięknie uderzył sprzed pola karnego w długi róg. Dunn w końcu bez szans.

• 73. min.

GOOOOOOL!!! WILSON!

• 73. min.

Cambridge bezradne. Przewaga United jest ogromna.

• 71. min.

Di Maria mimo wielu prób nie strzeli dzisiaj gola. Zmienia go Ander Herrera.

• 69. min.

Znów dobra interwencja Dunna, który powoli wyrasta na pierwszą planową postać meczu. Teraz bramkarz zatrzymał strzał Di Mari. Wcześniej ładną, dwójkową akcją popisał się Mata z Wilsonem.

• 66. min.

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Bohater ostatniej akcji, czyli Van Persie uda się na ławkę rezerwowych. Zastąpi go Wilson.

• 66. min.

Kapitalna interwencja Dunna! Van Persie przyjął piłkę na klatkę piersiową i z całej siły uderzył. Bramkarz gości popisał się kapitalną robinsonadą i uchronił drużynę przed stratą kolejnej bramki.

• 63. min.

Goście przeprowadzili ładną akcję, ale kończący akcję strzał bardzo niecelny. Łapie się za głowę zawodnik Cambridge. Widać jak ważne są dla nich takie akcje na Old Trafford.