Fulham

Odśwież
31
Manchester - Fulham na Zczuba.tv

Kuszczak nie popełnił żadnego błędu, nie musiał jednak specjalnie się wysilać. Manchester kontrolował przez cały czas przebieg meczu. Polak popisał się jednak dwiema ładnymi interwencjami przy strzałach z dystansu, nie popełnił żadnego błędu.

W 12 min. genialnie grający w sobotę Nani ograł w znakomity sposób kilku rywali, odegrał piłkę przed polem karnym tylko po to, żeby zaraz dostać ją z powrotem i zagrał do Berbatowa, który znajdował się na spalonym. Sędzia tego nie zauważył i uznał gola Bułgara.

Zdobywanie bramek zakończyło się 20 min. później, gdy po kolejnej akcji Naniego piłkę do siatki wpakował Valencia.

90. min. +3 Koniec meczu.

90. min. +1 Sędzia doliczy trzy minuty.

90. min. Mogło być groźnie pod bramką Fulham, ale obrońcy sprawnie wybijają.

84. min. Schwarzer zmuszony do kolejnej interwencji. Wynik tego meczu już nie powinien się zmienić.

79. min. Znakomity kros w pole karne do Zamory, ale napastnik w ogóle nie zainteresował się tą piłką.

73. min. Zamora nieźle uderza z rzutu wolnego, ale obok bramki. A Kuszczak bardzo ładnie też wyskoczył i gdyby musiał, obroniłby ten strzał.

70. min. Trochę akcji z jednej i drugiej strony, emocje już niewielkie, ale mecz na pewno da się oglądać.

65. min. Manchester raz na kilka minut, gdy ma ochotę, przeprowadza zryw i świetną akcję. Po raz kolejny zbudował ją znakomity Nani, zagrał do Gibsona, ale ten uderzył za słabo w ręce Schwarzera.

59. min. Dwa bardzo dobre uderzenia na bramkę Kuszczaka i dwie świetnie interwencje polskiego bramkarza.

54. min. Mógł być spalony, ale Kuszczak zwalnia sędziego z obowiązku podejmowania decyzji - wychodzi z bramki i świetnie zgarnia piłkę.

50. min. Schwarzer kopie piłkę wprost do rywala, jedno podanie i szybki strzał Andersona. Bramkarz Fulham naprawia błąd świetną interwencją.

48. min. I znowu połowa zaczyna się od ataków gości. "Czerwone Diabły" mają jednak wszystko pod kontrolą.

46. min. Początek drugiej połowy.

45. min. +2 Koniec pierwszej połowy.

45. min. Znowu gorąco pod bramką Fulham. Rzut rożny... i obrońcy dobrze asekurują piłkę.

41. min. Piłkarze Manchesteru już spacerują, czekają chyba na przerwę.

37. min. No i sprawę wyniku mamy już chyba rozstrzygniętą. Tempo meczu trochę osłabło.

32. min. GOL! 2:0! Tym razem wszystko uczciwie. Znowu Nani jest architektem akcji, podanie do środka pola karnego z lewej strony, tam jest Valencia, który pakuje piłkę do bramki.

30. min. Zmasowane ataki na bramkę Fulham. Manchester wciąż jednak nie podwyższa.

27. min. Seria rzutów rożnych zakończona strzałem głową Smallinga. Obrońca solidnie się jednak pomylił.

24. min. Nani robi z obrońcami Fulham w polu karnym, co tylko chce. A jednak goście jeszcze się bronią.

21. min. Fulham właśnie przeprowadził swoją drugą akcję w ciągu dziesięciu minut. I to niezbyt groźną.

18. min. Znakomity rajd Naniego prawą stroną, podanie do środka do Andersona, a ten znajduje sobie pozycję i fatalnie kiksuje.

15. min. Kamery wychwytują na trybunach Aleksa Fergusona. Ciekawe czy będzie musiał posługiwać się dzisiaj swoim wielkim telefonem stacjonarnym.

12. min. GOL! 1:0! Fantastyczna akcja Naniego, który przedryblował kilku zawodników, ładnie podał, dostał piłkę z powrotem i zagrał do Berbatowa, który pokonał Schwarzera. Niestety, powtórki pokazały, że Berbatow był na ewidentnym spalonym. Sędzia tego nie zauważył.

9. min. Fulham nadal próbuje atakować, ale Manchester powoli zaczyna osiągać przewagę.

6. min. Kuszczak musi interweniować. Piłka na rzut rożny, po którym uderzenie znacznie nad poprzeczką.

3. min. Szybkie tempo, widać, że Fulham nie przyjechał na Old Trafford po najniższy wymiar kary.

1. min. Początek meczu.