2 3
Komentarze (16)
  • Gość: Krzys

Oceniono 2 razy 0

3:1 powinno być dla A Bilbao. No ale nie stety gwirzdze sie dla j**nego MU, Gwiazdorskie cioty z Roonayem na czele. Nie wierze w karne po 90 minucie

• sztabka557

Oceniono 7 razy -7

żmije pieprzone jak można dla tych psów kibicowac rooney - shrek same staruchy trener ciota bo na ławie trzyme berbatova słaby bramkarz dostaną w pie...od city Hala MadirD!

• Gość: TurboKozak

Oceniono 2 razy 2

No co tam Muły ? haha ;)! w dupeczke się dostało.. Dzieci które nie mają co robić tylko wypisywać bredni ,że lajtowo wygrają .. Właśnie to widziałem tylko lajtową wygraną Bilbao

Radzę na przyszłość zająć się meczem a nie wypisywaniem pierdół że Muły wygrają lajtowo ..

Odśwież
42
Zespół trenera Marcelo Bielsy zaskoczył United ofensywną i otwartą grą. Pierwszą bramkę w meczu zdobyli gospodarze po trafieniu Rooney'a, ale to goście dominowali na murawie. Jeszcze przed przerwą wyrównali po trafieniu Llorente.

W drugiej połowie przewaga gości była niepodważalna. W 72. minucie Herrera podał nad głowami obrońców United wprost pod nogę De Marcosa, który strzelił obok De Gei. Jak pokazały telewizyjne powtórki bramkę zdobył ze spalonego. W 90. minucie Athletic strzelił trzeciego gola - po błędzie obrońców piłkę do siatki United wpakował Muniain. W doliczonym czasie gry gospodarze jeszcze zmniejszyli straty - gola z rzutu karnego strzelił Rooney.

Najlepszym zawodnikiem United był hiszpański bramkarz David de Gea, który kilka razy w wydawało się beznadziejnych sytuacjach ratował swój zespół przed utratą bramki. Jednak by awansować do ćwierćfinału "Czerwone Diabły" będą potrzebować o wiele lepszej gry niż w czwartek.

Wyniki pozostałych meczów 1/8 finału LE: Metalist - Olympiakos 0:1; Sporting - Manchester City 1:0 ; Twente - Schalke 1:0 ; Atletico - Besiktas 3:1 ; Standard - Hannover 2:2 ; Valencia - PSV 4:2; AZ - Udinese 2:0 ; Manchester United - Athletic 2:3.

Rewanże 15 marca.

Tak relacjonowaliśmy na żywo:

90. min. +4 Koniec meczu. Manchester United przegrywa z Athletic Bilbao 2:3.

90. min. +2 2:3! Rzut karny dla United po ręce De Marcosa. Wayne Rooney pewnie wykonał jedenastkę.

90. min. 1:3 dla Bilbao. De Marcos strzelił z prawej strony pola karnego, De Gea odbił piłkę w bok, ale dopadł do niej Muniain i wpakował ją do siatki. Gol obciąża konto Rafaela, który mógł wybić piłkę, ale biegł do piłki zbyt wolno.

84. min.
AZ Alkmaar - Udinese 2:0. Falkenburg zdobył drugą bramkę dla gospodarzy.

83. min.
Valencia - PSV 4:1. Toivonen pewnie wykonał rzut karny.

83. min. Odpowiedź Bilbao. Kontratak kończył strzałem Toquero, który chwilę wcześniej zmienił Llorente, ale piłkę nad poprzeczkę przeniósł de Gea.

82. min. Kontratak United. Hernandez dostał idealne podanie w pole karne, mógł jeszcze podać do niekrytego Rooney'a, ale próbował samemu zakończyć akcję. Piłkę odebrali mu obrońcy.

78. min. Rooney huknął z dobrych 30 metrów, ale wprost w ręce Iraizoza.

72. min. 1:2!!! Bilbao prowadzi z United. Herrera przerzucił piłkę nad obrońcami gospodarzy do wychodzącego na czystą pozycję De Marcosa, a ten z łatwością pokonał De Geę. Jak pokazały telewizyjne powtórki De Marcos był na spalonym.

68. min. Momentalna odpowiedź United. Kontrę Hernandeza zatrzymuje Iraizoz.

67. min. Ależ akcja Muniaina. Przedryblował trzech piłkarzy United, przed polem karnym oddał piłkę Herrerze, dostał doskonałe prostopadłe podanie między obrońców, ale jego strzał po ziemi z czterech metrów zatrzymał De Gea.

63. min.
AZ Alkmaar - Udinese 1:0. Bramkę dla gospodarzy w 63. minucie zdobył Martens

60. min. Manchester po okresie dominacji Athletiku zaczął się odgryzać. Akcje gospodarzy napędza Hernandez, ale goście na razie skutecznie się bronią.

57. min.
Valencia - PSV 4:0. Czwartą bramkę dla Valencii zdobył Piatti.

56. min.
Standard Liege - Hannover 2:0. Diouf wyrównał w 56. minucie.

55. min. Rooney strzelał z rzutu wolnego. Piłka minęła czteroosobowy mur, minęła także słupek o dobre dwa metry.

53. min. Mnóstwo pracy ma De Gea. Bramkarza Manchesteru United dwukrotnie sprawdził Llorente, ale hiszpański bramkarz nie skapitulował.

49. min. Muniain dwa razy zagroził De Gei, ale dwa razy strzelał obok bramki. Początek drugiej połowy zdecydowanie dla piłkarzy z Bilbao.

46. min. Zaczynamy drugą połowę!

45. min. Koniec pierwszej połowy. Manchester United remisuje 1:1 z Athletic Bilbao 1:1. W innych meczach Valencia prowadzi 3:0 z PSV, Standard 2:1 z Hannoverem, a w meczu AZ Alkmaar z Udinese bramki jeszcze nie padły.

44. min. 1:1. Wyrównującą bramkę zdobył Llorente! Z prawej strony pola karnego piłkę dośrodkował Susaeta, a Llorente wsadził głowę między obrońców United i umieścił piłkę w siatce. De Gea bez szans.

43. min.
Valencia - PSV 3:0. Soldado pewnie wykonał rzut karny

39. min. De Marcos przebił się na prawym skrzydle, wrzucił piłkę w pole karne, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

35. min. De Gea ratuje United. Świetnie z prawej strony pola karnego uderzył Javi Martinez, ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny.

32. min. Manchester zaczyna dominować, Athletic zepchnięty do defensywy, z rzadka odpowiadają kontratakami. Gdyby nie dobra postawa obrońców z Bilbao, United już prowadziłby więcej niż 1:0.

30. min.
Standard Liege - Hannover 2:1. Bramka Tchite

29. min.
Standard Liege - Hannover 1:1. Buyens zdobył wyrównującą bramkę.

28. min. Iraola wymienił przed polem karny serię podań z Llorente, uderzył zza pola karnego, ale jego strzał po nodze jednego z obrońców wyszedł na rzut rożny.

23. min.
Standard Liege - Hannover 0:1. Bramkę z rzutu karnego zdobył Stind.

22. min. 1:0 dla Manchsteru United! Gol Wayne'a Rooney'a. Strzelał Hernandez, Iraizoz sparował strzał wprost pod nogi Rooney'a, a ten z trzech metrów do pustej bramki nie zwykł się mylić.

21. min. Piłkarze Manchesteru United dwa razy w jednej akcji stracili piłkę przed własną bramką, ale Suseta nie zdołał pokonać de Geę.

17. min. Hernandez strzelał zza pola karnego, ale zbyt lekko by zaskoczyć Iraizoza.

14. min.
Valencia - PSV 2:0. Drugiego gola dla piłkarzy z Walencji strzelił Roberto Soldado.

13. min. Dobra długa piłka od Javiego Martineza do Muniaina, ale napastnik Athletiku piłki nie sięgnął. Pewny chwy De Gei.

11. min.
Valencia prowadzi z PSV. Bramkę w 11. minucie zdobył Victor Ruiz

9. min. Trzy kolejne akcje ofensywne Manchestery zatrzymane pod bramką Athletiku. Na razie Baskowie grają bezbłędnie w destrukcji.

5. min. Groźnie pod bramką United. Llorente przed polem karnym minął dwóch rywali, zbiegł do środka i upadając uderzył w kierunku bramki De Gei. Piłka słupek minęła o centymetry.

3. min. Ryan Giggs gra swój 140 mecz w europejskich pucharach, wyprzedził w klasyfikacji wszech czasów Paolo Maldiniego. Przed nim jest tylko Raul, który ma 144 mecze rozegrane.