1 2
Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

• Dziękujemy za wspólnie spędzone 90 minut i z tego miejsca zapraszamy już na jutrzejsze emocje z Ligą Mistrzów. Tego nie wolno przegapić! Relacja na żywo od godz. 20.45 na Sport.pl i Z Czuba.

• 90. min. + 4

Koniec! Arsenal wygrywa i zagra w półfinale Pucharu Anglii!

SANCHEZ!! To powinien być gol! Fantastyczna interwencja De Gei przedłuża minimalne nadzieje kibiców na Old Trafford.

• 90. min. + 3

Goście wybijają piłkę w aut.

• 90. min. + 2

Czerwone Diabły rzucają wszystkie siły w atak. Ich chaotyczne akcje nie przynoszą jednak zamierzonego skutku.

Brawa na Old Trafford, bo sędzia doliczył pięć minut.

• 88. min.

I znów kartka. Tym razem obejrzał ją Ramsey.

• 84. min.

Giroud na spalonym.

• 87. min.

Januzaj także symuluje. Kartka dla Belga.

• 80. min.

Słaby strzał. Piłka pofrunęła na wysokości drugiego piętra.

• 79. min.

Monreal zatrzymał ręką podanie do Fellainiego. Tuż przed samym polem karnym. Obyło się bez kartki. Szansa dla Rooneya.

• 77. min.

A za chwilę czerwoną! Pociągnął sędziego za koszulkę! Co za głupota.

• 76. min.

Di Maria dostaje kartkę za symulowanie.

• 74. min.

Fantastyczna interwencja De Gei!! Hiszpan wyciągnął się jak struna i nie pozwolił, żeby na listę strzelców wpisał się Cazorla. Uratował skórę United.

• 73. min.

Welbeck schodzi z boiska przy akompaniamencie gwizdów. Zmienił go Giroud. Roszada także w składzie Manchesteru. Januzaj za Rojo. Van Gaal stawia wszystko na jedną kartę.

• 72. min.

I znów faul Valencii. Tym razem na skraju własnego pola karnego. Arsenal nie wykorzystał wolnego.

• 70. min.

Z kolei Arsenal gdy ma piłkę nie spieszy się i przedłuża ataki.

• 69. min.

Manchester się spieszy, ale nie może dać się ponieść emocjom. Valencia o tym zapomina i fauluje w ataku.