nie podobał
Komentarze (1)
  • petri90

Oceniono 6 razy 2

Szlagierowy pojedynek w 1/8 finału Pucharu Anglii! Manchester City na własnym stadionie podejmie londyńską Chelsea! Na bezpośrednią transmisję z tego spotkania zapraszam tutaj: rdlnk.co/KXTY0

• KONIEC MECZU

94. min.

Koniec meczu, City pewnie awansowało do ćwierćfinału. Wicemistrzowie Anglii bez większych problemów ograli Chelsea, która próbowała w swoim stylu kontrolować wydarzenia na boisku i czekać na błąd rywala. To jednak się nie udało, a ostatecznie dwa trafienia gospodarzy sprawiły, że Jose Mourinho musi pożegnać się z szansą na kolejne trofeum.

Cztery minuty doliczone.

• 89. min.

Matić z żółtą kartką. Brzydki faul na Toure.

• 86. min.

Pierwszy rożny i chyba pierwszy sukces Chelsea w tym meczu...

• 83. min.

Samir Nasri cieszy się z trafienia

• 77. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym najwyżej wyskoczył Javi Garcia, który uderzył wprost w Cecha, ten odbił piłkę wprost pod nogi Lescotta, ale ten pakując piłkę do siatki był na spalonym.

• 73. min.

Dłuuugie podanie na prawą stronę do Salaha, ale drużyna Chelsea wygląda na kompletnie bezradnego przy konstruowaniu ataków na Etihad.

• 68. min.

Cech nie poniósł dużej winy przy bramkach, ale i tak nie może być zachwycony.

• 68. min.

Koronkowa akcja gospodarzy, Nasri odegrał do Silvy (Który był na minimalnym spalonym), ten po chwili oddał mu piłkę, a Francuz wpakował piłkę już do pustej siatki.

• GOOOOOOL

67. min.

Nasri, 2:0!

• 65. min.

Spokojniejsze fragmenty na Etihad. Chelsea nie forsuje tempa, choć przegrywa i wydaje się, że czeka na błąd rywali.

• 61. min.

Zmiana, Torres wchodzi za Ramiresa.

• 61. min.

Dużo twardej walki dziś na Etihad.

• Luiz rozpoczyna akcję Chelsea, posyła długą piłkę do Salaha, ale ta przelatuje nad jego głową i ląduje w rękach Pantilimona.

• Jovetić wpadł w Luiza szukając karnego i bardzo teatralnie upadł na ziemię, ale zamiast karnego uzyskał żółtą kartkę.

• Rzut rozny, Kompany minimalnie minął się z piłką, a ostatecznie wybił ją Cahill.