2 0
  • na żywo
Skomentuj:

• 6:3

Koniec meczu! Maria Szarapowa pokonała Magdę Linette 7:5, 6:3 i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Tiencin.

• 5:3

Magda Linette jeszcze walczy. Jest trzeci gem w drugim secie.

• 5:2

Rosjanka nie dała szans Polce przy własnym podaniu.

• 4:2

Niestety, Magda Linette kolejny raz przegrywa swój serwis. Maria Szarapowa coraz bliżej ćwierćfinału.

• 1
  • 3:2

Długi i wyczerpujący gem. Rosjanka zaczęła popełniać błędy, ale wyszła z opresji. Polka nie potrafi wykorzystać słabości Rosjanki.

• 2:2

Jak nie było przełamań, to nie było. A teraz? Dwa z rzędu. Szarapowa szybko odpowiedziała i przełamała Polkę.

• 1:2

Jest pierwsze przełamanie dla reprezentantki Polski. Szarapowa traci serwis.

• 1:1

Skuteczna odpowiedź Polki. Rosjanka wygrał dwa punkty przy serwisie Linette.

• 1:0

Wszystko zgodnie z planem i według scenariusza z pierwszego seta. Rosjanka jest bezbłędna przy własnym podaniu.

• Drugiego seta rozpoczyna Rosjanka.

• 7:5

Niestety, Magda Linette przegrała pierwszego seta z Marią Szarapową. Serwis zawiódł w decydującym momencie, ale szalona walka Polki zasługuje na uznanie.

• 6:5

Rosjanka kontynuuje swoją serwisową passę. Szarapowej brakuje jednego gema do zwycięstwa w pierwszym secie.

• 5:5

I jeszcze jeden remis. Szalona walka o zwycięstwo w pierwszym secie.

• 5:4

Rosjanka bliżej triumfu w pierwszym secie. Szarapowa wygrała swój serwis.

• 1
  • 4:4

Kolejny doskonały gem serwisowy reprezentantki Polski. Remis.

• 4:3

Kolejny zacięty gem przy serwisie Szarapowej. Linette walczy jak natchniona, ale przełamania nie ma.

• 3:3

Szarapowa była blisko. Wyrównana walka, ale jest gem dla Polki. Gem za gem. Serwis funkcjonuje.