27.07.2013, godzina 10:45

M.Linette

0 2

• 1:6 Wystarczyła jedna piłka meczowa, żeby zakończyć spotkanie. Peer awansuje do finału, a Linette kończy przygodę z turniejem w Baku. Przypominamy, że półfinał w stolicy Azerbejdżanu, jest największym sukcesem w karierze młodej tenisistki.

• 1:5 Peer bez trudu wygrywa swój gem serwisowy.

• 1:4 Na korcie pojawiła się pomoc medyczna. Magda Linette z obandażowaną stopą. To dobra okazja, żeby przypomnieć tym, którzy dopiero zaczęli śledzić relację, usłyszeli po raz pierwszy o polskiej tenisistce, kim jest:

<div class="gazetaVideoPlayer"><a href="http://www.sport.pl/sport/10,67450,14340063,Kim_jest_Magda_Linette___Mowilo_sie_o_niej_juz_od.html">Kim jest Magda Linette? "Mówiło się o niej już od paru lat, ale przechodziła kryzys"</a><div><iframe src="http://www.gazeta.tv/plej/19,67450,14340063,video.html" width="620" height="384" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe></div></div>

• 1:4 Tym razem Polka przegrywa gem do zera. Wydaje się, że przygoda Linette z bakijskim turniejem zakończy się już dziś.

• 1:3 Na koniec gema bardzo długa wymiana. Wydawało się, że Polka kontroluje sytuację, ale wtedy posłała piłkę w aut.

• 1:2Tym razem od 0:30 do zwycięstwa. Linett nie daje za wygraną? Wylgląda na skupioną.

• 0:2 Izraelka prze do zwycięstwa. Polka zdobywa punkty tylko po niewymuszonych błędach przeciwnik.

• 0:1 II set zaczął się niekorzystnie dla Polki. Peer przełamuje. Linette nie może odnaleźć "tempa" z początku spotkania.

• 1:6 Gem do zera dla Peer. Koniec pierwszego seta. Po dobrym początku Polki fatalny koniec tej części meczu.

• 1:5 Kolejne przełamanie. Wydaje się wielce prawdopodobne, że losy tego seta zostały już rozstrzygnięte. Serwuje Peer.

• 1:4 Kolejny gem dla Izraelki. Co prawda Linette stawiała opór, wygrała 3 piłki, ale to Peer okazała się górą.

• 1:3 Linette brakuje doświadczenia i to widać. Od stanu 40:15 Peer była w stanie doprowadzić do przełamania.

• 1:2 Peer wygrywa swój gem serwisowy do 30.

• 1:1 Było 40:0 dla Polki, ale dobrze grająca Peer doprowadziła do remisu. Kolejne dwie wymiany dla Linette.

• 0:1 Długi gem na początek. Od przewagi do równowagi. Ostatecznie lepsza Peer. Bez przełamania.

• 0:0 Zaczęły. Serwuje Peer.

• Magdalena Linette gra przeciwko Izraelce Peer. Panie spotykają się na korcie po raz pierwszy.