Rangers FC
(5)

Liczba oddanych głosów: 9

• 90. min. + 3

Legia ma czego żałować. Rangersi przez 90 minut nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Majeckiego, poza strzałem Morelosa. Gospodarze mieli zdecydowanie więcej dobrych okazji, ale nie potrafili zamienić ich na gola.

• PILNE

90. min. + 3

Koniec meczu! Legia zremisowała ostatecznie 0-0 w pierwszym meczu przeciwko Rangersom. Rewanż w czwartek w Glasgow.

• 90. min. + 1

Ojo leży na murawie po wślizgu Jędrzejczyka. Potrzebna jest pomoc medyczna.

Sędzia doliczył 2 minuty do drugiej połowy.

Jędrzejczyk wślizgiem powstrzymał atak Rangersów.

• 89. min.

Piłkarze Legii stracili piłkę w środku pola. Rangersi nie próbują się otworzyć, aby spróbować zagrozić jeszcze bramce Majeckiego.

• 87. min.

Podwójna zmiana wśród gości. Arfielda zmienia Kamara, a Defoe wchodzi w miejsce Morelosa.

• 85. min.

Zbyt długa piłka zagrana prawym skrzydłem i żaden z piłkarzy Legii nie zdołał jej przejąć.

• 83. min.

Kolejna zmiana w Legii. Nagy zmienia Vesovicia.

• 81. min.

Uderzenie głową na bramkę McGregora, legioniści sygnalizowali odbicie piłki ręką, ale ta trafiła w Antolicia.

• 80. min.

Rzut rożny dla Legii.

• 78. min.

Strzał Morelosa sprzed pola karnego, jeszcze raz dobrze broni Majecki.

• 76. min.

Legia utrzymuje się przy piłce na własnej połowie.

• 74. min.

Znakomita okazja Legii! Stolarski odegrał ze skrzydła do wychodzącego na wolne pole Vesovicia, ten oddał strzał, który doskonale obronił McGregor.

• 73. min.

Kulenović zagrał prostopadłą piłkę do Luquinhasa, ten z ostrego kąta uderzył ponad bramką.

• 72. min.

Morelos ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• 70. min.

Zmiana w Legii. Cafu schodzi z boiska, w jego miejsce wszedł Antolić.

• 70. min.

Dośrodkowanie Legii z lewej strony boiska, ale obrońcy Rangersów wybijają piłkę z pola karnego.

• 68. min.

Dobra akcja Rangersów, Aribo oddał strzał sprzed pola karnego, ale zbyt słaby, aby zaskoczyć Majeckiego.