Bezsensowny faul Wieteski, tuż przed polem karnym

• 87. min.

Dośrodkowanie w pole karne! Coleing złapał piłkę!

• 85. min.

Ten mecz mógłby już się skończyć. Legioniści grają na stojąco. Ich rywale też nie są zbyt ruchliwi

• 82. min.

Carlitos znowu faulowany

• 78. min.

Novikovas na spalonym. To nie jest jego mecz...

• 74. min.

Legioniści pozwalają rywalom pograć piłką na własnej połowie. Goście z zaproszenia korzystają, ale dość nieśmiało

• 72. min.

Agra ładnie przyjął piłkę, ale bardzo niecelnie strzelił. No, chyba że celował w obrońcę rywali

• 71. min.

Schodzi Vesović, wchodzi Jodłowiec

• 68. min.

Kolejna szansa Niezgody! Tym razem Polak trafił w bramkę, ale golkiper popisał się świetnym refleksem

• 65. min.

Piłka w kierunku Niezgody, ale napastnik nie sięgnął piłki

• 63. min.

Jarosław Niezgoda w miejsce Sandro Kulenovicia

• GOOOOOOL

62. min.

Carlitos nie trafia w piłkę, ale do niej dobiega Novikovas! Strzał Litwina zablokowany, ale Carlitos szybko się zrehabilitował i pewnym strzałem z piątego metra pokonuje bramkarza!

• 59. min.

Legia gra w przewadze, a rywale są wąsko ustawienie. Problem w tym, że dzisiaj skrzydła Legii kompletnie nie funkcjonują...