15.01.2019, godzina 12:00

Legia Warszawa

4 1

• 90. min. + 1

I koniec meczu. Legia w pierwszym zimowym sparingu wygrywa 4:1 z Olimpico do Montijo.

Ale odpowiedź Legii - Carlitos i już 4:1!

• 89. min.

Ale w końcu dała - gooooooooooool! Olimpico trafia. Ricardo Sa Pinto wścieka się na swoich piłkarzy.

• 88. min.

Legia oddała rywalom piłkę, ale na razie broni się dobrze - nie daje im z nią podejść pod własne pole karne.

• 83. min.

Carlitos znowu do Agry, ale tym razem nowy nabytek Legii nie opanował piłki.

• 81. min.

Ładne podanie Carlitosa, Agra dobiega do piłki, który podbija ją nad bramkarzem.

• 80. min.

Goooooooooooooooool! Agra! Legia 3:0!

• 80. min.

Rzut wolny dla Olimpico. Okazja do dośrodkowania z prawej strony pola karnego.

• 78. min.

Przerwa w grze: na boisku leży Agra.

• 76. min.

Stolarski zakłada siatkę rywalowi, podaje do Szymańskiego, który strzela - niecelnie, obok prawego słupka.

• 72. min.

Dośrodkowanie Szymańskiego, strzał z główki Wieteski - celny, ale broni bramkarz.

• 71. min.

Karbownik strzela, bramkarz Olimpico odbija piłkę, Legia ma rzut rożny.

• 69. min.

Rzut wolny dla Legii, z lewej strony pola karnego. Okazja do dośrodkowania, spróbuje Agra.

• 67. min.

Szymański prostopadle do Carlitosa, ale Hiszpan przegrywa pojedynek biegowy z rywalem.