(21)

Liczba oddanych głosów: 63

Wi�cej o wydarzeniu

Legia - Chojniczanka. Kto na kogo powinien być wkurzony? [SPOSTRZEŻENIA]

Przed meczem spokój pod stadionem. W trakcie meczu na trybunach pustki, ale na murawie pół godziny emocji, które zagwarantował Michał Kopczyński. Po meczu ciekawa rozmowa z Arkadiuszem Malarzem w strefie wywiadów - spostrzeżeniami po wygranej Legii z Chojniczanką (4:1) w ćwierćfinale Pucharu Polski dzieli się Paweł Korzeniowski ze Sport.pl.

Tomasz Brzyski: Bramka? To wy, dziennikarze, jesteście od oceny [ROZMOWA]

- Przy sytuacji bramkowej rywale zostawili mi sporo miejsca, zobaczyłem też że golkiper jest wysunięty i zaryzykowałem, i tylko się cieszyć, że piłka wpadła do bramki - powiedział Tomasz Brzyski po ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice (4:1), strzelec jednego z goli.

• 94. min.

Koniec meczu. Legia wysoko wygrywa z Chojniczanką i pewnie awansuje do półfinału Pucharu Polski! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Spokojnej nocy!

• 93. min.

Powinno być 5:1. Guilherme ładnie zgrał głową do Nikolicia, jednak ten z bliska strzelił wysoko ponad bramką.

• 91. min.

Bliski szczęście Michał Żyro! Uderzał dwa razy, najpierw trafił w bramkarza, a jego dobitkę blokuje obrońca Chojniczanki.

Do drugiej połowy sędzia doliczył 4 minuty.

• 88. min.

Sam poszkodowany też obejrzał żółtą kartkę, za rewanż na Bośniaku.

• 87. min.

Pomocnik Legii uderzył z premedytacją łokcie w twarz Biernata.

• 86. min.

Vranjes wylatuje z boiska!

• 83. min.

Ostatnia zmiana w Chojniczance. Za Bartłomieja Niedzielę wchodzi Rafał Majtyka.

• 80. min.

Coraz więcej wolnych przestrzeni na boisku, im bliżej końca meczu, tym bardziej zawodnicy zapominają o taktyce.

• 75. min.

Kolejna próba z dystansu Vranjesa - kolejny raz niecelna.

• 73. min.

Nie dzieje się nic ciekawego. Legioniści nie forsują tempa, Chojniczanka raczej też raczej skupia się na tym, by nie stracić kolejnych bramek.

• 70. min.

Kosakiewicz schodzi, wchodzi Radosław Bartoszewicz.

• 69. min.

Kolejna bomba Brzyskiego! Ale dobra interweniuje Hładun.

• 66. min.

Z boiska schodzi Marek Saganowski. Zmienia go Żyro!

• 66. min.

Baaardzo niecelny strzał na bramkę Legii w wykonaniu Zawistowskiego.

• 64. min.

4:1! Nie kto inny jak Nemnja Nikolić! Serb ładnie złożył się do główki i podwyższył wynik spotkania.