Lechia Gdańsk

1 1

Po spotkaniu

Sobiech nie strzela, ale Hannover wygrywa Lotto Cup

Lechia Gdańsk, mimo prowadzenia do 88. minuty z Hannoverm 96 w finale Lotto Lubelskie Cup, ostatecznie musiała zadowolić się tylko drugim miejscem. Stracona bramka w końcówce i nieskuteczność w serii rzutów karnych zadecydowały, że puchar pojechał do Niemiec.

Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

Grzegorz Wojtkowiak: Nauka na przyszłość

Po spotkaniu Lechii Gdańsk z Hannoverem 96 Grzegorz Wojtkowiak był w dobrym nastroju, podobnie zresztą jak pozostali piłkarze biało-zielonych. W gdańskim obozie nikt nie zamierza się załamywać po pechowej porażce w rzutach karnych.

Jerzy Brzęczek po finale: Należą nam się słowa uznania

Lechia Gdańsk przegrała w finale Lotto Lubelskie Cup z Hannoverem 96. Tym razem to rywal lepiej wykonywał rzuty karne. Mimo niekorzystnego wyniku na pomeczowej konferencji prasowej trener biało-zielonych Jerzy Brzęczek chwalił swoich zawodników.

• Zaczynamy rzuty karne, zaczyna Hannover

• 90. min. + 1

Koniec. Remis 1:1, a zatem o zwycięstwie w Lotto Cup rozstrzygną rzuty karne

Jeszcze zmiana w Lechii - Gierszewski za Pawłowskiego

• 89. min.

Wyrównujący gol dla Hannoveru! Pierwszy strzał Karamana z bliskiej odległości Budziłek odbija, ale dobitka napastnika Hannoveru była już skuteczna. A zatem remis i prawdopodobnie rzuty karne.

• 88. min.

Ukarany Noah-Joel Sarenren-Bazee. Kilkadziesiąt sekund później "żółtko" zobaczył też Żebrakowski. Obaj za faule

• 86. min.

Hannover osiągnął przewagę, zespół z Niemiec próbuje doprowadzić do wyrównania, ale lechiści są czujni w obronie

• 83. min.

Janicki ukarany za odkopnięcie piłki po gwizdku

• 81. min.

Dobrze w ostatnich minutach gra Lechia. Teraz dynamiczna akcja Pawłowskiego, którego jednak w polu karnym powstrzymują obrońcy

• 79. min.

Kapitalna akcja Lechii! Jakub Wawrzyniak dośrodkowuje z lewej strony, w polu karnym najwyżej skacze Mak i groźnie uderza, ale Redlinger odbija piłkę na rzut rożny. Dobry mecz Maka!