Gammelby w miejsce Mensaha.

• 79. min.

Peszko w miejsce Haraslina.

• 77. min.

Mnóstwo szczęścia miała Lechia, że teraz poślizgnął się Wilczek, który powinien wyrównać!

• 75. min.

Fisker za Tibblinga.

• 74. min.

Sobiech w miejsce Paixao.

• 71. min.

Ależ blisko Lechia podwyższenia prowadzenia! Doskonale zagrali na lewej stronie Mladenović z Udoviciciem. Pierwszy zagrał wzdłuż pola karnego, jednak niestety nikt nie dołożył nogi i nie skierował piłki do pustej bramki!

• 69. min.

Niedokładne podanie Tibblinga i od bramki zacznie Kuciak.

• 67. min.

Lechia bardzo czujna w obronie. Piłkarze Stokowca sprawiają wrażenie, jakby przede wszystkim nie chcieli dopuścić do kolejnego błędu, który kosztował ich utratę gola.

• 64. min.

Doskonałe dośrodkowanie Fili i Lipski kapitalnym strzałem głową daje Lechii ponowne prowadzenie!

• 63. min.

PATRYK LIPSKI! 2:1!

• 60. min.

Znakomite podanie Kaisera, Hedlund znalazł się sam na sam z Kuciakiem i spokojnie doprowadził do wyrównania. Szkoda.

• 59. min.

HEDLUND, 1:1.

• 56. min.

Kartka dla Mladenovicia.

• 55. min.

Fatalne nieporozumienie Augustyna z Kuciakiem, do piłki niemal dopadł Wilczek, który miałby przed sobą pustą bramkę. Na szczęście Augustynowi udało się piłkę wybić.