Liczba oddanych głosów: 126

Wi�cej o wydarzeniu

• 120. min. + 2

W następnej rundzie Lecha czeka dwumecz ze Zniczem Pruszków.

Koniec meczu. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4:2 (2:2, 2:2). Kolejorz po szalonym meczu awansował do 1/4 finału Pucharu Polski!

• 120. min. + 1

GOOOOOOL DLA LECHA! Pawłowski do Linettego i ten młody pomocnik strzela swojego drugiego gola w tym meczu! 4:2 dla Lecha!

• 120. min.

Sędzia doliczy jedną minutę.

• 119. min.

I jeszcze jedna świetna okazja Lecha - Jevtić z bliska strzela prosto w bramkarza.

• 118. min.

Teraz Linetty bliski pokonania bramkarza Jagiellonii. Pomocnik Lecha strzela niecelnie.

• 116. min.

Odkryta Jagiellonia daje Lechowi miejsce do ataków. Teraz dwa razy, na raty strzelał Jevtić. Efekt? Rzut rożny.

• 115. min.

Lech bliski podwyższenia wyniku. Pawłowski dostał dobre podanie od Wołąkiewicza, zakręcił obrońcą i uderzył - piłka trafiła jednak w jednego z rywali.

• 114. min.

Zmiana w Jagiellonii. Kądzior za Romańczuka.

• 113. min.

Szkot odkupił swoje winy. Zawalił dwa gole w pierwszej połowie, ale teraz wyprowadził Lecha na prowadzenie!

• 112. min.

GOOOOOOL DLA LECHA! 3:2! Douglas świetnie strzela z wolnego, piłka po słupku trafia do bramki!

• 110. min.

Szansa dla Lecha. Rzut wolny z 18 metra po faulu Jasińskiego na Pawłowskim. Kartka dla piłkarza Jagiellonii.

• 108. min.

Bardzo męczą się już na boisku piłkarze obu zespołów. Bardziej męczy się chyba Lech.

• 105. min.

Koniec pierwszej części dogrywki. Zmiana stron, uzupełnienie pierwiastków śladowych i gramy dalej.

• 105. min.

Arajuuri już drugi raz w tym meczu próbuje strzelić gola przewrotką. Po raz drugi ta próba jest bardzo nieudana.

• 103. min.

Lech bije rzut wolny, do piłki skacze Bednarek. Młody obrońca strzela głową, Drągowski pewnie łapie piłkę.

• 102. min.

Kartka dla Jana Pawłowskiego z Jagiellonii za faul na Douglasie.

• 102. min.

Źle wygląda gra Lecha w dogrywce. Lepiej prezentuje się teraz Jagiellonia.

• 98. min.

Wielkie ryzyko podjął Arajuuri atakując wślizgiem Piątkowskiego. Trafił w piłkę, choć od pomyłki dzieliło go niewiele.

• 96. min.

Dobra akcja Jagiellonii. Kończy ją strzałem Gajos, piłka po nodze Wołąkiewicza wychodzi na róg. Piłkarze są już mocno zmęczeni, Wołąkiewicza łapią skurcze.