Liczba oddanych głosów: 5

• 93. min.

Dziękujemy za śledzenie relacji

• 93. min.

Lech Poznań bardzo pewnie pokonuję zdziesiątkowaną kontuzjami Wisłę Płock. Znakomity występ młodych piłkarzy. Mieli trochę problemów na początku drugiej polowy, ale od 60 minuty wszystko się ustabilizowało. Końcówka to zabójcze akcje Wisły Płock

• 93. min.

Koniec meczu!

• 93. min.

Ale kapitalnie ogląda się tych młodych w Lechu. Gumny, Puchacz, Jóźwiak - grają jak z nut. Młoda grupa trzymająca władzę

• 93. min.

Tiba znakomicie wypatrzył napastnika. Podał mu prostopadłą piłkę, a ten się nie myli!

• 93. min.

GOOOOOOOOOOOOOLL 4:0! Gytkjaer!

• 89. min.

Kapitalna akcja i gol Jóźwiaka. Niemal z zerowego kąta pakuje piłkę do bramki!

• 89. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL 3:0!

• 89. min.

Pięć minut doliczone

• 88. min.

Pucharz! Imponujący strzał! Niestety w środek bramki, ale siła była niezwykla

• 86. min.

Druga żółta kartka dla Crnomarkovicia! Wylatuje z boiska. Powiedzmy sobie szczerze. Mógł wylecieć już na początku meczu

• 85. min.

Kolejna kapitalna akcja Wisły Płock. Rasak podał w stylu Jevticia. Tomasik wrzuca, ale Szwoch nad bramką

• 81. min.

Filip Marchwiński wchodzi w miejsce Jevticia

• 79. min.

W miejsce Rzeźniczaka wchodzi Stefańczyk.

• 79. min.

Ależ akcja Wisly Płock. Rzeźniczak pada kontuzjowany. Sędzia nie przerywa jednak gry. Furman rusza z kontrą, ale nic z niej nie wyszło. Teraz dopiero przerwana gra i kontuzjowany Rzeźniczak zejdzie z boiska

• 77. min.

Furman bierze na siebie rozgrywanie każdej akcji. Teraz faulowany na polowie Lecha

• 75. min.

Fatalnie Tomasik! Był sam przed bramkarzem Lecha. Idealne podanie od Furmana, ale źle przyjął. Bramkarz też wyszedł i nie pozwolił na oddanie strzału.

• 72. min.

Lech miał trudne momenty na początku drugiej połowy, ale teraz znakomicie odpowiada.

• 71. min.

Kapitalna akcja Lecha Poznań! Kostewycz popędził 50 metrów i znalazł Jevticia w środku. Ten kapitalnie do Duńczyka i napastnik Lecha strzela gola! Wejście smoka!