Sędzia dolicz jeszcze trzy minuty! Lech cały czas w ataku.

Jest gol dla Lecha Poznań! Łukasz Trałka daje nadzieję, ale tu będzie końcówka!

Piłkarze Lecha są załamani, ale jeszcze próbują.

• 1
    • 2
  • 112. min.

Gruzin przedryblował defensywę Lecha, stanął oko w oko z Jasminem Buriciem i technicznym strzałem pokonał bramkarza Lecha.

• 2
    • 3
  • GOOOOOOL

112. min.

Co tu się dzieje?! Lech Poznań na kolanach! Fantastyczna akcja Zarandii i Arka Gdynia o krok od Pucharu Polski!

• 2
    • 2
  • 108. min.

Adam Marciniak dośrodkował piłkę w pole karne, a Rafał Siemaszko strzałem głową wyprowadził Arkę Gdynia na prowadzenie! Fatalne zachowanie defensywy Lecha i jeszcze gorsza interwencja Buricia.

• 1
    • 1
  • GOOOOOOL

108. min.

Sensacja! Arka Gdynia prowadzi w wielkim finale Pucharu Polski!

• 3
    • 1
    • 2
  • 105. min.

Do końca już tylko piętnaście minut! Zaczynamy!

• 1
  • 105. min.

Koniec pierwszej części dogrywki!

• 102. min.

Lech ma miażdżącą przewagę w posiadaniu piłki. Środek boiska należy do zespołu Nenada Bjelicy, gorzej pod bramką Arki. Skuteczności jak nie było, tak nie ma.

• 100. min.

Do piłki podszedł Maciej Gajos i... trafił prosto w mur.

• 100. min.

Pawłowski faulowany przed polem karnym! Lech będzie miał dobrą sytuację.

• 95. min.

Pawłowski zdecydował się na strzał z dystansu, Steinbors odbił piłkę na rzut rożny. Zagrożenia po stały fragmencie nie było.

• 93. min.

Piłkarze Lecha od razu ruszyli na Arkę. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego zepchnięta do defensywy.

Czas na dogrywkę!

• 90. min. + 3

Dogrywka w finale Pucharu Polski! Arka Gdynia robiła wszystko, żeby nie stracić gola i swój plan zrealizowała. Pomogli piłkarze Lecha, którzy nie wykorzystali kilku doskonałych sytuacji.