Skomentuj:

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

• W kolejnej rundzie Agnieszka Radwańska zmierzy się z Ukrainka Łesią Curenko.

• KONIEC MECZU

1:2 KONIEC! Radwańska wygrywa mecz z Kristiną Pliskovą i przechodzi do 2. rundy Australian Open!

• 2:5 Brawo! Radwańska wygrywa kolejnego gema, tym razem po bardzo zaciętej walce. Został jeden krok.

• 2:4 Błędy, błędy, błędy. Pliskova w szóstym gemie kompletnie się rozsypała, a Radwańska bezlitośnie to wykorzystała.

• 2:3 Pliskova nie zamierza się jednak łatwo poddać. Dobry wolej, później skrót a na końcu as serwisowy. Gem dla Czeszki.

• Na taką grę Agnieszki Radwańskiej czekaliśmy!

• 1:3 Pliskova myli się coraz częściej, ma ogromne problemy z serwisami Radwańskiej. Polka przejęła kontrolę nad przebiegiem spotkania.

• 1:2 Pliskova odrabia straty i wygrywa swój gem serwisowy kończąc go asem.

• 0:2 Świetny gem w wykonaniu obydwu zawodniczek. Kilka długich wymian i efektowne zagrania Radawńskiej i Pliskovej. Polka podwyższa prowadzenie.

• 0:1 Bardzo długi i trudny gem dla Radwańskiej. Polka wykorzystała jednak błędy rywalki i udanie rozpoczęła trzeciego seta.

• PILNE

1:1 Set dla Radwańskiej! Polka świetnie rozegrała akcję i posłała forhend nie do obrony.

• 40:AD Piłka setowa dla Radwańskiej!

• 40:40 Bardzo długi gem. Radwańska i Pliskova co chwilę uzyskują przewagę, ale żadna z nich nie może rozstrzygnąć gema na swoją korzyść.

• Niezwykle wyrównane spotkanie.

• 5:3 Niestety Pliskova świetnie rozegrała gem serwisowy. Polka znów w tarapatach.

• Zaczynamy ósmego gema. Radwańska bardzo blisko wyrównania stanu spotkania.

• 2:5 Piąty gem w drugim secie dla Radwańskiej! Pliskova popełnia coraz więcej błędów.

• 2:4 Przełamanie Radwańskiej! Polka wygrywa wymianę przy siatce i wygrywa kolejnego gema.

• AD:40 Kolejny, trzeci break point dla Pliskovej!