Oceniono 7 razy -5

hala madrid

• komentator999

Oceniono 25 razy -1

Fino alla fine, forza Juventus! Kiedyś ta porażka musiała przyjść. Szkoda, że w meczu ze złodziejami. Scudetto i tak będzie nasze ;)

• krst28

Oceniono 48 razy -18

I kto powie, że włoska piłka nie jest skorumpowana? ;)

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Dylemat z przerwy został rozstrzygnięty - zwycięstwo należało się Interowi, który nie tylko był w drugiej połowie wyraźnie lepszy, ale w dodatku do zdobycia żadnej z bramek nie potrzebował pomocy sędziego. Co jest dobrą wiadomością dla wszystkich kibiców Interu, wszystkich, którzy nie lubią Juventusu oraz wszystkich, którzy chcą, żeby walka o mistrzostwo Włoch była jeszcze bardziej zacięta, bo po takim wyniku Juventus ma już tylko jeden punkt przewagi nad Interem. Ach, także dla wszystkich, którzy nie chcieli, żeby Juventus pobił rekord Milanu meczów z rzędu bez porażki - po 48 meczach Juventus w końcu przegrywa. Dziękujemy bardzo za udział w relacji i zapraszamy na jutro i na finał turnieju tenisowego w Paryżu, w którym Jerzy Janowicz zagra z Davidem Ferrerem. Dobranoc!

• 90. min. + 4

Sędzia kończy mecz.

• 90. min. + 3

Rozpaczliwe próby Juventusu teraz już kończą się w środku boiska. Inter natomiast już nie za bardzo chce kontrować. Jest nasycony.

• 90. min. + 2

Juventus kontynuuje taktykę, która nie przyniosła mu sukcesu w ostatnich minutach. Wrzutka w pole karne Interu, ale jego obrońcy uparcie odmawiają strzelenia sobie samobója. Piłkę spokojnie przejmuje Handanović.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza trzy minuty.

Palacio! Kapitalna kontra Interu. Podanie Guarina do Nagatomo, który wpada w pole karne, uderza, ale Buffon broni. Japończyk jeszcze w polu karnym przejmuje piłkę, podaje między obrońców do Palacio, który wychodzi sam na sam z bramkarzem Juventusu i płaskim strzałem nie daje mu szans.

• 89. min.

Pirlo jest faulowany 40 metrów od bramki. Nie decyduje się na strzał. Uznaje, że pewniejszą opcją jest Vidal na prawym skrzydle. Ten jednak traci piłkę.

• 88. min.

Nie wiem jak jest po włosku "na chaos", ale mamy wrażenie, że takie właśnie polecenie wydał swoim piłkarzom trener Juventusu. Najpierw mamy dość rozpaczliwą wrzutkę w pole karne Interu, chwilę później Quagliarella przejmuje piłkę i mocno uderza z dystansu. Piłka o centymetry mija słupek.

• 87. min.

Asamoah tym razem próbował szczęścia schodząc do środka z lewego skrzydła. Przy całej tej akcji używał tylko lewej nogi, co znacznie utrudniło mu odpowiednie zagranie do kolegów stojących w polu karnym. Zagrożenie bramki Handanovicia oddalone.

• 86. min.

Rzut wolny dla Juventusu w okolicach narożnika boiska. Mocne dośrodkowanie Pirlo, ale obrońcy pewnie wybijają piłkę.

• 85. min.

Asamoah kolejny raz próbuje ominąć Zanettiego, który uparcie chce udowodnić, że nie jest starszy od Starej Damy. Argentyńczyk fauluje rywala.

• 84. min.

Błąd Gargano, który za słabo podaje do bramkarza. Bendtner wyprzedza Handanovicia i przejmuje piłkę tuż przy linii końcowej. Odwraca się i natychmiast uderza z niemal zerowego kąta. Piłka leci obok Handanovicia, ale także obok bramki.

• 83. min.

Rzut rożny dla Juventusu. Precyzyjne dośrodkowanie Pirlo, ale Chiellini zostaje zablokowany przez przeważające siły wroga, które go osaczają i odbierają mu piłkę.

• 82. min.

Świetny strzał Pirlo z dystansu. Handanović z wielkim trudem odbija piłkę poza światło bramki - ta wychodzi na rzut rożny.

• 80. min.

Druga zmiana w Interze. Schodzi Milito, wchodzi Mudingayi.

• 79. min.

Juventus atakuje, ale te ataki zaczynają być jeszcze bardziej niedokładne od dotychczasowych. Chyba nerwy i upływający czas zżerają Starą Damę.

• 78. min.

Ostatnia zmiana w Juventusie. Schodzi Caceres, w jego miejsce Quagliarella.

• 77. min.

Marchisio doszedł z piłką do linii końcowej, później próbował jeszcze podejść w kierunku pola bramkowego. Obrońcy nacierali, więc dośrodkował. Nieco za mocno, by Giovinco mógł do piłki dojść.

• GOOOOOOL

76. min.

Milito! Kapitalne przejęcie Guarina, który pędzi przez pół boiska, wpada między Vidala i Chielliniego i uderza z 16 m. Bramkarz Juve odbija piłkę, ale dopada do niej Milito i pewnie uderza nad leżącym Buffonem.

• 74. min.

Świetna akcja Interu. Palacio pobiegł prawym skrzydłem, dośrodkował po ziemi w okolice pola bramkowego. Milito minął się z piłką, doszedł do niej Cambiasso, ale strzał ten został zblokowany przez Caceresa.