Jagiellonia Białystok

2 1

Po spotkaniu

Jagiellonia Białystok awansowała w Pucharze Polski

Jagiellonia Białystok na własnym stadionie pokonała 2:1 Pogoń Szczecin i awansowała do 1/8 Pucharu Polski. Obaj trenerzy na to spotkanie dokonali wielu zmian w porównaniu do wyjściowych jedenastek w ostatnich meczach ligowych. Znacznie korzystniej wypadli gospodarze, którzy przy większej skuteczności mogli wygrać wyżej.

Ten mecz mi się...
podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• 90. min. + 5

Koniec meczu. Jagiellonia awansowała do 1/8 finału Pucharu Polski

• 90. min. + 2

Danielak pokazał się na skrzydle, miał okazję, by celnie dograć, ale ta sztuka mu się nie udała. Pogoń kontynuowała grę, ale Danielak w drugim podejściu sfaulował Strausa.

• 90. min. + 1

Frączczak już wypruty. Nie miał siły, by dojść na skrzydle do podania Akahoshiego.

4 doliczone minuty.

Strzał z dystansu Frankowskiego - bardzo niecelny.

• 87. min.

Wasiliew traci piłkę jak Gajos. Tym razem udana interwencja Czerwińskiego.

• 87. min.

Gajos próbował wjechać w bramkę Pogoni, ale Frączczak ostatecznie go zablokował. Kontry nie ma, bo za mało piłkarzy Pogoni było z przodu.

• 86. min.

Frączczak główkuje z 12 m, ale obok słupka. Grająca w osłabieniu Pogoń jest dużo lepsza niż, gdy biegała w pełnym składzie.

• 83. min.

Akahoshi do Frączczaka, ale obrońca nie doszedł do podania. Pogoń ma inicjatywę, ale brakuje na boisku Łukasza Zwolińskiego.

• 82. min.

Sekulski na spalonym na połowie boiska. Złe zachowanie napastnika

• 80. min.

Okazja Wasiliewa, ale nie trafił w piłkę w sytuacji sam na sam.

• 77. min.

Zmiana w Jagiellonii: Konstantin Wasiliew za Piotra Grzelczaka.

• 75. min.

Sekulski na spalonym w polu karnym Pogoni.

• 74. min.

Okuszko wywalczył róg, ale po nim Akahoshi strzelał bardzo niecelnie z 25 m.

• 72. min.

Grzelczak z dystansu, ale znów niecelnie.

• 70. min.

Kolejny raz Pogoń z akcją w polu karnym. Tym razem dośrodkowanie z wolnego, akcję zamykał Jakub Czerwiński, ale nie opanował piłki.

• 69. min.

Zmiana w Pogoni: Jakub Okuszko za Miłosza Przybeckiego.

• 67. min.

Sekulski w kontrze. Ładny strzał pod porzeczkę, Słowik na róg.

• 65. min.

Kolejna dobra okazja gości. Lewandowski strzelał z 12 m, ale też w środek bramki.