(9)

Liczba oddanych głosów: 144

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

Koniec meczu. Jagiellonia remisuje 0:0 z Omonią. Chociaż białostoczanie mieli przewagę, to żadnej ze stworzonych sytuacji nie wykorzystali. Rewanż za tydzień na Cyprze.

• Zamieszanie w polu karnym Omonii. Sam przed bramkarzem jest Tuszyński, ale nawet nie oddaje strzału i teraz leży na murawie, kontuzja?

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Tomasik. Piłke piąstkuję bramkarz, ta trafia do Świderskiego, ale zawodnik Jagiellonii nie trafia w futbolówkę.

• Żółtą kartką ukarany Ramos.

• Druga połowa przedłużona o cztery minuty.

• 89. min.

Strzał Sekluskiego, piłka trafiła jeszcze w obrońcę i Jagiellonia ma rzut rożny. Z narożnika boiska dośrodkowuje Tomasik. Piłka trafia do Gajosa, ale ten się nie zorientował.

• 88. min.

Zmiana w Omonii. Nuno Assis schodzi z boiska wchodzi Luciano Bebe.

• 84. min.

Zmiana w Jagiellonii. Sekulski za Vassiljeva.

• 81. min.

Zmiana w Omonii. Fonfana schodzi za niego Demetriou.

• 80. min.

Ładna akcja Omonii, ostatecznie jednak Sheridan nie trafił w piłkę.

• Piotr Tomasik ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• 77. min.

Wspomniana zmiana. Świderski za Frankowskiego.

• 75. min.

Żółtą kartką ukarany Ivan Runje, który sfaulował Patryka Tuszyńskiego. Białostoczanie domagają się czerwonego kartonika.

• Zaraz na murawie pojawi się Karol Świderski.

• 74. min.

Z dystansu strzela Economides, ale prosto w Drągowskiego.

• 68. min.

Dwukrotnie z rzutu rożnego dośrodkowywał Vassiljev, ale nic z tego.

• 67. min.

I kolejny stały fragment gry Jagiellonii. Tym razem Vassiljev dośrodkowuje z rzutu rożnego. Piłka wybita przez Cypryjczyków i Jagiellonia ma rzut rożny.