Miedź Legnica
(1)

Liczba oddanych głosów: 6

• 90. min. + 4

A wielki finał na Stadionie Narodowym w Warszawie już 2. maja. Będzie się działo!

Pierwszego finalistę Totolotek Pucharu Polski już znamy! Drugiego poznamy w środę po meczu Rakowa Częstochowa z Lechią Gdańsk.

KONIEC! JAGIELLONIA BIAŁYSTOK W FINALE PUCHARU POLSKI!

• 90. min. + 3

To powinien być trzeci gol dla Jagiellonii! Szybki kontratak, podanie Klimali i fatalne pudło Jesusa Imaza.

• 90. min. + 1

Świetne dośrodkowanie Guilherme z rzutu rożnego i idealny strzał głową Romanczuka. Kanibołocki bez szans.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! TARAS ROMANCZUK! Jagiellonia o krok od finału!

Jest odpowiedź Jagiellonii. Dobra akcja Imaza i drużyna Ireneusza Mamrota ma rzut rożny.

• 87. min.

Jagiellonia zepchnięta do defensywy. Miedź w ataku.

• 84. min.

Miedź szuka drugiego gola. Strzał Juana Camary, piłka obok bramki.

• 80. min.

A taki wynik oznacza dogrywkę. Rewanżu nie ma.

• GOOOOOOL

78. min.

Co za strzał! Co za gol! Petteri Forsell zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z 30. metra i zaskoczył Mariana Kelemena. Remis w Białymstoku.

• 72. min.

Bodvarsson świetnie podłączył się do akcji ofensywnej, dograł piłkę w pole karne, a ta trafiła wprost na głowę obrońcy Miedzi Legnica.

• 69. min.

Mocny strzał Forsella z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

• 65. min.

Jagiellonia cały czas w ataku. Drużyna Mamrota gra zdecydowanie lepiej w drugiej połowie.

• GOOOOOOL

61. min.

GOOOOOL! Taras Romanczuk! Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym i reprezentant Polski pewnym strzałem wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

• 60. min.

Żółta kartka dla Bożicia za faul taktyczny. Jagiellonia ma rzut wolny.

• 55. min.

Dwa celne strzały Jagiellonii. Najpierw uderzał Pospisil, chwilę później Novikovas. W obu sytuacjach skutecznie interweniował Kanibołocki.

• 55. min.

Zespół Ireneusza Mamrota przyspiesza. Miedź ma problemy na początku drugiej połowy.