podobał
nie podobał

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC MECZU

Jagiellonia rozbiła Kruoję Pokroje 8:0 i pierwszy raz w historii wyeliminowała przeciwnika w europejskich pucharach. W drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Europy białostoczanie zagrają z Omonią Nikozja.

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• GOOOOOOL

80. min.

Przemysław Frankowski nie chciał być gorszy od Patryka Tuszyńskiego i też strzelił trzy gole. Pomocnik pewnym strzałem wykończył ładną akcję drużyny i Jagiellonia prowadzi 8:0.

• Łukasz Sekulski, który chwilę wcześniej pojawił się na murawie zagrał świetna piłkę do Przemysława Frankowskiego, a ten co prawda na raty, ale podanie wykorzystał.

• GOOOOOOL

75. min.

7:0. Ponownie Przemysław Frankowski.

• 74. min.

Zmiana w Jagiellonii. Łukasz Sekulski za strzelca trzech bramek czyli Patryka Tuszyńskiego.

• Siatki, zagrania piętą - Jagiellonia się bawi.

• 69. min.

Żółtą kartką ukarany został Przemysław Frankowski.

• Bramkarz Kruoi do najlepszych nie należy. Z ostrego kąta uderzył Przemysław Frankowski i piłka znalazła się w siatce.

• GOOOOOOL

64. min.

6:0.

• 63. min.

Tym razem Taras Romanczuk po podaniu Niki Dzalamidze niecelnie strzelał głową.

• 62. min.

Zmiana w Jagiellonii. Przemysław Frankowski za Piotra Grzelczaka.

• 62. min.

Teraz Vassiljev minimalnie minimalnie pomylił się strzelając z dystansu.

• 60. min.

Bramkarz Kruoi wyszedł daleko z bramki, zauważył to Konsatntin Vassiljev, ale jego strzał był zbyt lekki i golkiper zdążył wrócić.

• 59. min.

Kolejna zmiana w Kruoi Barba Vadym za Ricardasa Beniusisa.

• 56. min.

Boisko opuścił Aivaras Bagocius za niego wszedł Tomas Birskys.

• 54. min.

Zmiana w Jagiellonii. Karola Świderskiego zastępuje Konstantin Vassiljev.

• GOOOOOOL

49. min

Piłkę na 11 metrze ustawił Patryk Tuszyński. Strzał napastnika Jagiellonii obronił bramkarz, ale dobitki już nie. Białostoczanie prowadzą 5:0.