KONIEC MECZU! POKONALIŚMY IZRAEL 2:1 I WYGRYWAMY GRUPĘ ELIMINACYJNĄ!

• 90. min. + 6

Jeszcze dwie szanse Lewandowskiego, jednak pierwsze uderzenie odbił Marciano, a drugie było minimalnie niecelne.

• 90. min. + 3

Sędzia wyraźnie miał obawy przed kończeniem tego meczu, jednak sytuacja jest już opanowana. Gramy dodatkowe dwie minuty więcej.

• 90. min. + 2

Hm... Wygląda na to, że sędzia chce przedwcześnie zakończyć mecz.

• 90. min. + 1

No i mamy nieplanowaną przerwę w grze. Na boisku kilku kibiców żądnych dotknięcia Roberta Lewandowskiego.

Trzy minuty doliczone.

• 89. min.

Zahavi oddał strzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od Bednarka. Leciała, leciała, leciała... I kiedy Szczęsny wychodził do interwencji, zza pleców Glika wyskoczył Dabbur, który z bliska zdobywa bramkę na 1:2. No i są nerwy. Niepotrzebne.

• 88. min.

MUNAS DABBUR, 1:2.

• 87. min.

Lewandowski próbował prostopadłego podania do Zielińskiego, jednak zawodnika Napoli ubiegł jeden z rywali.

• 84. min.

Dominik Furman w miejsce Grzegorza Krychowiaka.

• 80. min.

Zahavi wysoko nad bramką Szczęsnego po strzale z rzutu wolnego.

• 79. min.

Elmkies w miejsce Kayala.

• 78. min.

Niezłą akcję przeprowadzili Polacy, jednak (kolejnym) niedokładnym podaniem zepsuł ją Zieliński.

• 75. min.

Kwadrans do końca, nasi ewidentnie pilnują bezpiecznego prowadzenia.

• 70. min.

Mateusz Klich w miejsce Piątka.

• 68. min.

Kolejne z rzędu nieudane dośrodkowanie Izraela z bocznego sektora boiska.

• 65. min.

Menachem w miejsce Ben Harusha.

• 63. min.

Zmiana w naszej reprezentacji. Robert Lewandowski w miejsce Sebastiana Szymańskiego.

• 59. min.

Znakomita szansa dla Izraela! Zagranie do środka z prawej strony, jednak na nasze szczęście znakomitej okazji nie wykorzystał Dabbur, który strzelił wprost w Szczęsnego.