(20)

Liczba oddanych głosów: 33

• Piłkarze IFK Goeteborg zadowoleni. W następnej rundzie Szwedzi zmierzą się HJK Helsinki, a Piast bardzo szybko zakończył swoją europejską przygodę.

• 90. min. + 3

Koniec meczu! Piast Gliwice odpada z europejskich pucharów i może skupić się już tylko na ekstraklasie.

• 88. min.

Piast jeszcze próbuje, ale Szwedzi nie pozwalają wicemistrzom Polski na honorowego gola.

• 83. min.

Napisać, że końcówka tego meczu jest nudna, to nic nie napisać.

• 74. min.

Bukata zdecydował się na strzał z dystansu, ale celność pozostawmy bez komentarza.

• 70. min.

Pierwsza zmiana w Piaście. Marcina Flisa zmienił Bartosz Szeliga.

• 66. min.

Mateusz Mak wpadł w pole karne Szwedów i skończyły mu się pomysły. Postanowił się przewrócić, ale sędzia nie dał się nabrać. Paskudna symulka.

• 57. min.

Piłkarze IFK Goeteborg są tak zadowoleni z wyniku pierwszego spotkania, że w rewanżu nie mają zamiaru przyspieszać. A Piast się męczy.

• PILNE

50. min.

JANKOWSKI... Doskonały kontratak wyprowadzony przez Badię, ale Maciej Jankowski strzelił zbyt lekko. Bramkarz IFK spokojnie złapał piłkę.

Gospodarze zaczęli drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! IFK Goeteborg pilnuje korzystnego wyniku z Gliwic.

• PILNE

44. min.

Ostatnia akcja w pierwszej połowie i Piast mógł schodzić na przerwę z prowadzeniem. Badia dośrodkowywał z rzutu wolnego, odbitą piłkę przedłużył Flis, ale strzał Mokwy przeleciał nad poprzeczką.

• 43. min.

Martin Bukata przerwał kontratak gospodarzy i sędzia nie miał innego wyjścia. Żółta kartka.

• 41. min.

Piast po całkiem niezłym początku znów wygląda na zlepek przypadkowych piłkarzy. Wicemistrzowie Polski mają problem ze zbudowaniem składnej akcji.

• 36. min.

Kuriozalny błąd w ostawieniu defensywy Piasta. Na szczęście Szwedzi są dzisiaj bardzo nieskuteczni.

• PILNE

30. min.

Piłka w bramce Rusova, ale Hysen był na spalonym. Piast po okresie dominacji zaczyna się gubić.

• 28. min.

Kontratak IFK, ale Uros Korun doskonale zablokował strzał Hysena! Gospodarze coraz groźniejsi.

• 28. min.

Szwedzi kompletnie nie przyspieszają swoich akcji. Ich gra wygląda tak, jakby oszczędzali siły na kolejną rundę eliminacji Ligi Europy.

• 20. min.

Najaktywniejszym piłkarzem Piasta jest Gerard Badia. Przed momentem Hiszpan doskonale znalazł na prawej stronie Moskwika, ale boczy obrońca zmarnował ciekawą sytuację.